Informacje o filmie

Rachel Chu, profesor ekonomii specjalizująca się w teorii gier na Uniwersytecie Nowojorskim, wraz ze swoim chłopakiem Nickiem Youngiem, którzy mają skromną egzystencję jak na swoje dochody, podróżują do Singapuru po roku na ślub najlepszego przyjaciela Nicka Colina i jego narzeczonej Araminty. Będzie to pierwszy raz, kiedy Rachel pozna mieszkających w Azji przyjaciół Nicka i jego rodzinę, Singapur, gdzie dorastał, i jego rodzinę, o której mówił tylko ogólnie. W miarę upływu czasu, by spotkać się z rodziną Nicka, Rachel powoli zaczyna zdawać sobie sprawę, że pochodzi on z niezwykle zamożnego środowiska, o czym nigdy nie wspominał, a jego życie w Nowym Jorku nie wskazuje na to, jego stare rodzinne pieniądze i jedno z nie najpotężniejszy w Singapurze. Rachel odkryje, że jej czas w Singapurze jest jak akwarium, zwłaszcza na temat spekulacji, kogo poślubi Nick, najbardziej rozchwytywany singapurski kawaler. Odkrywa również, że wiele osób w singapurskim kręgu Nicka jest przeciwko niej w jego życiu, na czele listy jest jego matka, Eleanor Young, tylko jedna mała część jej uczuć obwinia Rachel nie tylko za to, że Nick nie wrócił do domu rok wcześniej, jak został zaplanowany, ale nie będzie odpowiednim wsparciem dla spadkobiercy Nicka jako szefa Młodej Korporacji. Z niektórymi przyjaciółmi i rodziną Nicka po swojej stronie, w tej drugiej kategorii, a konkretnie z jego kuzynką Astrid, która wyszła za mąż poza ich klasą z miłości, a jej głównym wsparciem w Singapurze jest jej nowy przyjaciel finansowy ze studiów, Peik Lin Goh, Rachel musi zdecydować, co do zrobienia w sprawie jej relacji z Nickiem: czy warto walczyć z sytuacją z jego rodziną, czy też cena za Nicka jest zbyt wysoka, aby mogła być w jego życiu na dłuższą metę.

Trwało 15 minut, aktorstwo było po prostu okropne. (Powiedział, że moja recenzja jest za krótka) Tak więc, trwało 15 minut, aktorstwo było po prostu okropne. Trwało 15 minut, aktorstwo było po prostu okropne. Trwało 15 minut, aktorstwo było po prostu okropne.

Aurelia Szczepańska

Jak ten film może mieć ogólną ocenę 7,6, skoro większość recenzentów go nienawidziła? Myślałem, że to irytujące i nudne. Banda płytkich, głupich, megabogatych ludzi, którzy nie mają nic ciekawego do powiedzenia, piją szampana w gigantycznych domach i pełzają w obcisłych ubraniach od projektantów. I naprawdę, jak jej matka nigdy nie wiedziała, że ​​rodzina jej chłopaka jest tak sławna i bogata po tym, jak umawiała się z nim przez rok i byli tak „bliscy”? Przewidywalne zakończenie. Urocza główna aktorka, która podobno jest genialnym profesorem, ale podczas tego filmu ledwo pokazała swój mózg, by powiedzieć coś mądrego. Żarty i gagi upadły. Jak ten głupi film był tak podekscytowany?

doc. inż. Karolina Sikora

Jestem całkowicie za reprezentacją i różnorodnością kulturową, ale ten film jest tylko przynętą na sprzedaż biletów w Azji Wschodniej i odhaczanie pola. Ci ludzie są obrzydliwi, zachodni, a film jest rażącym tyłem serwetki, aby przedstawić bajkę. Cóż, to głupie i zawstydzające, ale podobało mi się, że chrześcijańska zła wiedźma pokazuje swoją prawdziwą twarz.

inż. doc. Dominik Lewandowski

Co za głupi i bezsensowny film oparty na okropnej historii pełnej rozpieszczonych bachorów.

mgr Arkadiusz Borowski

Miliarder z sześciopakem spotyka się z panią Professor, która jednak nie dowiedziała się, że jest potomkiem zanieczyszczających, ultrabogatych pierdów. Wyobraź sobie jej zaskoczenie, gdy singapurski urząd turystyczny wysadza ją na lotnisku w tym mieście i dowiaduje się, że jej syn jest miliarderem. Jeśli nadal będziesz oglądać, pokażę ci „czysty gaz” lub „zdrową ucztę” w McDonalds.

Ewelina Szczepańska

Zwiastun

Podobne filmy