Mężczyzna o imieniu Tim Templeton opowiada historię swojego 7-letniego siebie i swoich rodziców, Teda i Janice. Pewnego dnia Tim jest zaskoczony, gdy niemowlę w garniturze przyjeżdża do jego domu taksówką, a Ted i Janice nazywają go młodszym bratem Tima. Tim jest zazdrosny o uwagę, jaką otrzymuje jednodniowe dziecko, nie wspominając już o podejrzliwości, gdy dziecko zachowuje się przy nim dziwnie. Wkrótce Tim dowiaduje się, że dziecko potrafi mówić jak dorosły i przedstawia się jako „Szef”. Widząc okazję, by się go pozbyć, Tim postanawia nagrać rozmowę między Dzieckiem Szefa a innymi małymi dziećmi, które są w domu Tima na spotkanie. Boss Baby i inne niemowlęta przyłapują Tima na nagraniu, a kaseta magnetofonowa zostaje przerwana po tym, jak Boss Baby grozi, że rozerwie ulubione pluszaki Tima, Lam-Lam. Nie mając żadnych dowodów na jego poparcie, rodzice Tima uziemili go na trzy tygodnie..

Film opowiada historię siedmioletniego chłopca, który ma bardzo zapracowanych, ale kochających rodziców. Pewnego dnia jego rodzice przynoszą do domu chłopca. Staje się bardzo zazdrosny z powodu rywalizacji między rodzeństwem, dopóki nie odkrywa, że ​​dziecko potrafi mówić i faktycznie pracuje dla firmy. „Boss Baby” to naprawdę zabawny film dla całej rodziny. Dziecko jest super słodkie i wszyscy zakochają się w nim w mgnieniu oka. Fabuła rywalizacji rodzeństwa jest przekonująca, potem zaczyna się fantazja. Żarty są zabawne i przyjazne rodzinie. Właściwie wszystko w filmie, od fabuły po bohaterów, jest przyjemne, zabawne i urocze. Byłem bardzo rozbawiony.

Dawid Krawczyk

Ten film ma taką samą wartość rozrywkową, jak czytanie tytułu tej recenzji.

Dawid Jabłoński

Pro: Słodkie. Wada: brak TAKI SŁODKI. Uwielbiam pieniądze (żartuję), uwielbiam drogi garnitur i zegarek szefa, uwielbiam rzucać pieniędzmi i załatwiam sprawy z biletami. Dojrzały głos szefa i jego dziecięce ciało pełne milionów ostrych kontrastów! Tak jak mały lis gangsta z Zootopii. Również ekran końcowy jest taki słodki, nadchodzi nowy szef dziecka!

Emilia Czerwińska

The Boss Baby firmy Dreamworks to niezwykły, zabawny i beztroski film animowany oparty na wielokrotnie nagradzanej książce z obrazkami Marli Frazee. Siedmioletni Tim (Miles Christopher Bakshi) miał idealne życie i pełną uwagę rodziców, aż pewnego dnia nowy przybysz zabrał to wszystko i został szefem jego rodziny. Tim i Boss Baby walczą z rodzeństwem, starając się zdobyć sympatię rodziców. Ku zaskoczeniu Tima, obaj łączą siły, gdy łączą siły, aby odkryć złowrogi spisek dyrektora generalnego Puppy Co. W tym wszystkim Tim i jego nowy brat Boss Baby (Alec Baldwin) poznają prawdziwe znaczenie miłości rodziny. The Boss Baby jest fantastycznie wyreżyserowany przez Toma McGratha, którego możesz rozpoznać po jego pracy nad wszystkimi trzema filmami Madagaskar i Megamind. Mówi, że film jest częściowo listem z przeprosinami do jego własnego brata za cały smutek, w który go pogrążył, gdy byli młodzi. Moją ulubioną postacią jest Boss Baby. Alec Baldwin wyraża tę postać z wielkim rozmachem. Jego dowcipna osobowość połączona z postawą przejęcia przebija się przez ekran. Uważam, że talent Baldwina do głosu jest jednym z kluczowych powodów, dla których ten film błyszczy. Moją ulubioną sceną jest sytuacja, w której Tim i Boss Baby pracują razem, aby wkraść się do Puppy Co. i próbować ukraść tajne akta. Szczególnie zabawne było oglądanie działającej na dużą skalę repliki jednej z moich ulubionych gier, gdy byłem młody (Mouse Trap). Jest też wiele zabawek z lat 70. i 80., które mi się podobały. Kilka razy próbowałem znaleźć je na scenie. Jest tak wiele magicznych momentów w całym tekście. Jako jedynaczka, to zabawne, że czasami film sprawił, że chciałem mieć brata, a innym razem cieszę się, że jestem jedynaczką. Boss Baby to przyjemny film, który zapewni Tobie i Twojej rodzinie pełną rozrywkę. Reżyser Tom McGrath stwierdza: „Chcę, aby ten film cię wciągnął i sprawił, że przesuniesz się na skraj siedzenia, a nie odrywasz się od ekranu” i wierzę, że osiągnął ten cel. Jest oceniany jako PG za łagodny humor i polecam go w wieku od 6 do 14 lat, chociaż spodoba się całej rodzinie. Daję temu filmowi 4,5 na 5 gwiazdek. Otwarcie w kinach w całym kraju 31 marca 2017, więc sprawdź to. Recenzja: Tristan T., KIDS FIRST! Krytyk filmowy.

inż. Szymon Majewski

Tim (Miles Christopher Bakshi) prawie idealne życie rodzinne zostaje wywrócone do góry nogami wraz z przybyciem nowego braciszka, tylko po to, by odkryć, że nie jest zwykłym dzieckiem, mówi i myśli jak dorosły mężczyzna (Alec Baldwin) i jest na misji , Tim zdaje sobie sprawę, że muszą pracować razem, ma zespół, aby przywrócić życie obu. Najlepsza animacja, jaką widziałem od jakiegoś czasu, nabiera własnego życia. Film nigdy tak naprawdę nie ciągnie za serce do punktu. Fabuła nie ma większego sensu, ale to była przyjemność. Alec Baldwin posiadał rolę The Boss Baby, jego głos uczynił postać. Wszyscy pozostali aktorzy nieźle sobie tam radzą.

Filip Kucharski

Zwiastun

Podobne filmy