Kiedy Chloe odkrywa, że ​​krasnale ogrodowe w jej nowym domu nie są tym, czym się wydają, musi zdecydować między pogonią za upragnionym życiem w szkole średniej a podjęciem walki z troggami.

Nie jestem pewien, dlaczego tak wiele osób głosuje na to tak negatywnie. I szczerze mówiąc, wiele recenzji wydaje się, że użytkownicy w rzeczywistości nie oglądali filmu. Przejrzyjmy listę skarg użytkowników... Żadnych spoilerów. animacja/cgi = Myślałem, że jest idealny, uroczy i świetny, a nawet może konkurować z innymi dużymi filmami w tym stylu artystycznym. Świetne kolory, linie, granice, odbicia, drobinki, włosy... Nie ma co narzekać na cgi/animację. postacie/powrót historia/rozwój = To stosunkowo krótki film. Tak więc wkuwanie całej historii, postaci i całego stylu/kierunku filmu może być trudne. Ale myślę, że to przybiło. Znowu to urocze. Wszystkie postacie są sympatyczne i przyjemne. Wszystkie rosną i rozwijają się. A dla osoby, która twierdzi, że sącząc się z troggami, zabija ich? Oglądałeś w ogóle ten film? Jest też kilka świetnych dowcipów, a komediowy nastrój i wyczucie czasu są całkiem na miejscu! muzyka = świetne wybory. Moje dzieci dosłownie wstawały i tańczyły przy każdej piosence. Mają 6 i 3 lata. Weź ten film za to, czym jest. Uroczy, zabawny, zdrowy film dla dzieci.

Łucja Zając

Mój dwójka dzieci uwielbiała ten film. To również przykuło moją uwagę. Podobała mi się ta historia, myślałem, że jest przeznaczona zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt. To trochę straszne, ale nie wydaje mi się, żeby było bardziej szalone niż potwory z Monsters INC.

Hubert Ostrowski

Zwiastun

Podobne filmy

Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową