Podczas Balu Królewskiego Kopciuszek i jej mysie towarzysze odkrywają tajemnicę, która może wstrząsnąć ich światem: prawdziwy książę zamienił się w mysz przez złą wiedźmę, a „Książę” z Balu Królewskiego jest w rzeczywistości oszustem. Teraz Kopciuszek i jej przyjaciele rozpoczną zupełnie nową przygodę, aby ocalić prawdziwego księcia i pomóc mu pokonać siły zła.

Mój mąż i ja zabraliśmy nasze córki na ten film, ponieważ uważamy, że każda mała dziewczynka powinna mieć sen księżniczki! Myślę, że ten film jest dobry dla: 1. daje widzom bajkową i fantazyjną bajkę, słodką nie tylko moim dziewczynom, ale i mnie. Po prostu czułem się tak słodko i szczęśliwie, oglądając fantazyjny bal i romantyczny taniec na łące! 2. Myślę, że to bardziej nowoczesna interpretacja tej historii. Naprawdę podoba mi się pomysł, by Kopciuszek uratował swojego księcia! Ten film nauczył moje dziewczyny odwagi i niezależności jako chłopca, będąc jeszcze księżniczką. Lubię to! Naprawdę powinienem spróbować!

inż. Karolina Lewandowska

Bardzo słaba animacja psuje ten film, a w połączeniu z amatorskim przesadnym głosem, obskurnym tłem i brzydkimi modelami sprawia, że ​​jest to trudny i nieprzyjemny zegarek. Nie kłopocz się. Sprawdziłem profile innych „ludzi”, którzy recenzowali ten film i wszyscy dołączyli 4 miesiące temu (od dnia, w którym to piszę) i wszyscy recenzowali tylko jeden film. Nie wierz w to, co napisali, są fałszywe.

mgr Julita Zalewska

Dobrze widzieć, że to Kopciuszek ratuje księcia.

Nadia Nowak

Zwiastun

Podobne filmy