William "Whip" Whitaker – kapitan linii lotniczych – zostaje okrzyknięty bohaterem, gdy szczęśliwie lądując uszkodzonym samolotem, ratuje życie dziewięćdziesięciu sześciu osobom spośród stu dwóch, jakie znajdowały się na pokładzie. Prowadzone po katastrofie śledztwo ujawnia jednak, że Whip siadł za stery maszyny będąc pod wpływem alkoholu i narkotyków. Mężczyzna zaczyna mieć poważne kłopoty.
Informacje o filmie
- Reżyseria: Robert Zemeckis
- Scenariusz: John Gatins
- Produkcja: USA
- Premiera: 14 października 2012 (świat)
- Gatunek: Dramat
- Obsada:
Denzel Washington
Don Cheadle
Kelly Reilly
John Goodman
Bruce Greenwood
Melissa Leo Brian Geraghty Tamara Tunie Nadine Velazquez Peter Gerety Garcelle Beauvais Piers Morgan Jim Tilmon Tom Nowicki James Badge Dale Sarah Clark Vinnie Hasson Randy Thom Dennis P. Wise Paul Volle Hal Williams Kwesi Boakye Conor O'Neill Carter Cabassa Adam C. Edwards Charlie E. Schmidt Will Sherrod Boni Yanagisawa Adam Tomei Dane Davenport John Crow E. Roger Mitchell Ravi Kapoor Jill Jane Clements Tommy Kane Susie Spear Purcell Philip Pavel Jason Benjamin Ric Reitz Darius Woods Ron Caldwell Dylan Kussman Bethany Anne Lind Sharon Blackwood Pam Smith Justin Martin Shannon Walshe Rhoda Griffis Michael Beasley Ted Hall Laila Pruitt Precious Bright Steve Coulter Ted Huckabee Janet Metzger Reverend Charles Z. Gardner Jennifer Olympia Bentley Brian F. Durkin Curtis Gammage Gregory Marshall Smith Holly Firfer Thomas Elliott Tammy Luthi Retzlaff Tara Jones Anthony W. Allen Candace Blanchard Nicky Buggs Cabrenna H Burks Miller Carbon Alonzo Cook Jonathan Cook Anthony B. Harris Bradford Haynes Anisa Nyell Johnson Marie Keefe Zack Kibria Todd Maynor Camille Murray Miles Mussenden Sean Nix Keith Ratchek L. Stephanie Ray Joel Rogers Timothy Scott J.T. Seidler Al G. Sillah Tony D Sims Don Teems Jermaine Thomas Wayne Webb Amy Wolkis Jacqueline Marie Zwick Jon Bailey Tara Bond Gerald Duckworth Garrick Parks Christopher Payne Travis Pressley Memi West Samantha Gillies Cox Timothy Adams Carlos Aviles Jon Avren Judi Johnson Larry A. Brewer Rob Fuller Carlos Ramónne Graham Michael Jaegers Jay D. Kacho Pj McDonnell Mercedes Sanders
- Tagi: Lot cda, Lot cały film, Lot gdzie obejrzeć, Lot online, Lot zalukaj
Obserwuj nas
Życzymy miłego seansu :)
Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco