Norm, nowo koronowany na króla niedźwiedzia polarnego na Arktyce, musi uratować Nowy Jork i swój dom. Ale Norm zmienia się z bohatera w złoczyńcę, gdy zostaje wrobiony w przestępstwo, którego nie popełnił. Musi współpracować z przyjaciółmi, aby oczyścić swoje dobre imię i pomóc ocalić swoje królestwo w meczu hokejowym typu zwycięzca bierze wszystko.

Pierwszy film był okropny. Nawet nie zdobywając 4 na 10. Ta „kontynuacja” jest znacznie gorsza. Przynajmniej ten pierwszy miał w sobie kilku aktorów z B-listy (obecnie). W tym sequelu nie ma nikogo. Jak to możliwe, że ktokolwiek dostał zielone światło, aby to zrobić, nie mówiąc już o finansowaniu. Dosłownie jednym z najgorszych filmów, jakie kiedykolwiek nakręcono, jest „Telefon”, w którym Whoopi Goldberg przez 90 minut rozmawia przez telefon w swoim mieszkaniu. Poważnie to sprawdź. Wolałbym oglądać to bez końca, niż obejrzeć pięć minut filmu. Jeśli masz dzieci, oszczędź je.

dr Jakub Jankowski

To było super dobre, naprawdę mi się podobało, kocham Norma i innego niedźwiedzia polarnego i leminga, który sika w akwarium

Laura Wojciechowska

Szczerze mówiąc, ludzie muszą się wyluzować. to nie powinien być film ani mega prod. ma być zabawny, przyjemny i miły. i to jest. to film familijny, scenariusz jest lepszy niż w Avengers i jest oryginalny.

mgr dr Grzegorz Wójcik

Zwiastun

Podobne filmy

Matterhorn