Informacje o filmie

Pojedynczy przypadek morderstwa jest analizowany od popełnienia przestępstwa, poprzez śledztwo, aresztowanie i proces.

Po pierwsze, jestem 30-letnim policjantem na emeryturze. Ten znakomity scenariusz i aktorstwo naprawdę depczą mi po piętach. To całkiem trafne przedstawienie o procedurach i polityce. W rzeczywistości normą jest to, że głowy potoczą się, jeśli będziesz naciskać tak mocno, jak ci dwaj gliniarze. Nacisk ze szczytu stłumiłby dalsze wbijanie się w głównego złego faceta. Jest połączony i ma swoją świtę ludzi połączonych. Pamiętaj, że to jest telewizja ale to jest jeden dobrze skomponowany program. Ukryte ciepło między partnerami płci przeciwnej może i występuje i jest bardzo dobrze przedstawiane przez dwóch głównych aktorów. Ich maniery są bardzo trafne również w obszarach przesłuchań i przesłuchań. Program bardzo mi się podobał i mam nadzieję, że będzie kontynuowany dzięki doskonałemu scenariuszowi i obsadzie.

Bartek Jaworski

W tym nowym dramacie kryminalnym jest kilka rzeczy, które dotyczą SFPD i miliardera technologicznego. 1. San Francisco jest teraz tętniącym życiem miastem i zawsze ciekawie jest pokazać kontrast między bezdomnością i rozpaczą a przyprawiającym o zawrót głowy boomem high-tech. Kilka ostatnich koncertów opartych na SF zostało odwołanych, takich jak Alcatraz i 9 Lives of Chloe King. Mam nadzieję, że ta seria pokaże więcej malowniczego piękna miasta, a nie tylko seamy. 2. Sympatyczny wygląd prowadzi Kathleen Robertson i Taye Diggs oraz wieloetniczna obsada drugoplanowa, którą można oglądać i nie jest szorstka jak niektóre dramaty kryminalne. 3. Po 4 odcinkach główny czarny charakter? grany przez Toma Feltona lub Malfoya z Harry'ego Pottera to ciekawa i enigmatyczna postać. Na początku wydawał się nadal wyglądać na zbyt nastoletniego (jak reszta obsady Harry'ego Pottera), aby być skutecznym w swojej roli, ale w rzeczywistości jest całkiem dobry. Ponieważ stoi za tym Steven Bochco, dam temu szansę.

Bianka Nowakowska

Tego lata oglądałem nowy serial TNT „Morderstwo na pierwszym miejscu” i muszę powiedzieć, że twórca Steven Bochco ma ten serial, który trzyma widzów w napięciu. Rozpoczyna się pojedyncza sprawa o morderstwo, ale sprawa prowadzi do świata seksu, narkotyków i ukrywania się. Akcja serialu znajduje się w mieście nad zatoką, sceny i obrazy mostu Golden Gate i San Francisco są piękne. Obrazy te zapewniają widzowi dobry widok po zasalaniu oczu krwią i scenami morderstw. Prym wiodą dwie S.F. detektywi Terry English (Taye Diggs) i rozwiedziona matka Hildy (seksowna Kathleen Robertson. Miło widzieć ją znowu w pracy. Pamiętam jej 90210 dni w Beverly Hills). Przez to wszystko sprawa zmienia się z nowymi postaciami i nowymi tropami, a pilot o imieniu Bill Wilkerson (wspaniały Steven Weber) wydaje się odgrywać w tym wszystkim rolę wspierającą. Ogólnie rzecz biorąc, serial jest całkiem niezłym thrillerem trzymającym w napięciu i dramatycznym, który zmienia się z tygodnia na tydzień, wraz z odkrywaniem ukrytych sekretów, co sprawia, że ​​jest to interesujący zegarek!

dr inż. Rafał Czerwiński

Nie zgadzam się z większością innych recenzji. Myślałem, że to niezłe przedstawienie. Cieszę się, że znowu widzę Tommiego Schlamme'a i resztę grupy. Nic nie może zadowolić wszystkich za pierwszym razem. Lubię poznawać historię różnych postaci, bardziej mnie to interesuje. Wygląda na to, że jest to letni zamiennik, ponieważ kiedy sprawdziłem to na IMDb, trzy gwiazdki są wymienione w 10 programach, idealnych na lato, ale z pewnością jest lepszy niż wiele innych rzeczy w telewizji w tym czasie. Lubię Taye Diggsa i mam nadzieję, że zobaczę znacznie więcej Iana Anthony'ego Dale'a. Nie wiem nic o młodej głównej damie, ale lubię ją od pierwszego spojrzenia, chociaż zgadzam się, że broń jest w złym miejscu, chociaż jak powiedziałem, nic nie jest idealne. Powodzenia w programie.

dr Weronika Szymańska

Zwiastun