Delikatny pan młody Peter odrabia ogon, podczas gdy jego narzeczona Jessica, która prowadzi kiepską, naiwną kampanię w senacie stanowym, udaje się z nią do Miami na szalony weekend panieński dla najlepszych przyjaciół z Uniwersytetu George'a Washingtona, nauczycielki Alice, bezkompromisowej aktywistki Frankiego i sfrustrowanego grubasa agent nieruchomości zmierzający do rozwodu Blair, chociaż rozdzielili się dziko. Podczas szalonej nocy adoptują australijską imprezowiczkę „Kiwi” Pippę. Pasek Craiglist zostaje przypadkowo zabity, a przyjaciel sędziego wzdycha, że ​​jest już za późno, aby wyjść na wolność, ponieważ już przenieśli ciało, więc jeżdżą, aby je zniknąć, a tym samym sprawę, ale tylko pogarszają sytuację i nadmiernie obciążają ich więzy. Później okazuje się, że striptizerka była uzurpatorem, którego rabusie nie cofną się przed niczym, by ukraść diamentowe łupy, które ukrywał, stanowiąc ostatnią szansę dla kur na uratowanie skóry lub śmierć.

Tak więc pewnego dnia komputer w studiu wypluł swoje najnowsze średnie i analizy demograficzne, które wykazały, że nadchodzi film tylko dla kobiet. Ten film powinien mieć wulgarny tak zwany humor, być umiejscowiony na Florydzie i grać... no cóż. Kogo to obchodzi? I wyskoczył ten film. Ktoś umiera, ale jest to tak samo angażujące emocjonalnie, jak widok grubego kierowcy w McDonalds drive-thru, który posuwa się do przodu.

Maria Pawłowska

Ten film jest pochodną kilku innych obrzydliwych filmów o wybrykach na wieczorach kawalerskich, pełnych głupców robiących obrzydliwe, głupie rzeczy. Żarty z penisa, striptizerki, łykanie alkoholu, branie narkotyków, wszystko to gorączkowe „czy to nie śmieszne?” Prawda? Prawda? przez ludzi naprawdę za STARSZYCH, żeby zachowywać się tak głupio… Hej, ferie wiosenne są dla głupiego MŁODEGO tłumu. To wszystko jest męczące i męczące, zostało zabite na śmierć i szczerze mówiąc jest to po prostu żenujące. (Ktoś pamięta 'WOOOO! Girls' w barze, w programie telewizyjnym 'How I Met Your Mother'? WOOOOO!) Dobry Boże, Dorośnij! Myślałem, że Scarlet Johansson uważała się za „poważną” aktorkę. Wygląda na to, że przyjmie dowolną przypadkową rolę, jeśli uważa, że ​​przyniesie to pieniądze. Czy naprawdę przeczytała scenariusz i pomyślała, och, to jest ZŁOTO kasowe, to naprawdę rozwinie moją karierę!.. Samo bycie kojarzonym z tym głupim filmem to naprawdę ogromny krok wstecz.

Norbert Wróblewski

Wow, nie wiem, jak mogłem nawet przyznać mu 2 punkty - wszystko w tym filmie jest do bani; jest źle napisany, źle grający, całkowicie nieśmieszny i ma mnóstwo postaci, na których nie mogłem się mniej przejmować. To absolutna bzdura, całkowicie przewidywalna i widziałaś to już milion razy - zostałeś ostrzeżony, uważaj na własne ryzyko!

Dominik Pietrzak

Miałem ciężki wieczór oglądając ten film (Ba-dum, tsh!). To komedia, ale wszystkie żarty i gagi, które z niej pamiętam, to te, które już dawno minęły. Toaletowy humor, przerażająca para swingersów, żarty STD, złe fałszywe akcenty i głupi, samolubny najlepszy przyjaciel, który rujnuje życie głównego bohatera i zachowuje się jak hipokryta, żeby wymienić tylko kilka. W filmie jest również wiele popkultury, która prawdopodobnie będzie już datować ten film w ciągu najbliższych kilku lat, na przykład gdy film próbuje rzucić cios prezydentowi Donaldowi Trumpowi, mając fikcyjnego kandydata politycznego, który otrzymuje pochwały za opublikowanie penisa fotki na Twitterze. Scarlet Johansen jest główną atrakcją tego filmu, co jest słabą pochwałą, biorąc pod uwagę to, co myślę o jej występach w Ghost in the Shell, Lucy i Sing, a przyjaciele postaci są prawie całkowicie nie do zniesienia i gdyby to była rzeczywistość, byłoby jej najlepiej bez im, ale oczywiście ten film musi opowiadać o tym, jak przyjaciele są najważniejszą rzeczą na świecie, nawet jeśli są egocentrycznymi alkoholikami, którzy dosłownie uwikłają się w nieumyślne zabójstwo. Jest to czarna komedia wymagająca minimum wysiłku, w której nie udaje się zrobić obu jednocześnie, co jest dość ważne, ponieważ te dwa tony dosłownie się ze sobą zderzają, a film musi się wycofać, aby przypomnieć, że to komedia. Muzyk komediowy YouTube, Bo Burnham, również pojawia się w tym filmie w niewielkim stopniu, a ostatecznie jest bardziej zabawny i charyzmatyczny niż rzeczywisty męski bohater filmu, pomimo swojego ograniczonego doświadczenia aktorskiego. W tym filmie jest bardzo mało fabuły. To Weekend u Berniego z kobietami zamiast z mężczyznami. Film kończy się frazesem szczęśliwie po zakończeniu typu, potwierdzając, że wszyscy bohaterowie są okropnymi ludźmi i cieszą się, że zostali za to nagrodzeni. To wydaje się być produktem stworzonym przez maszyny i algorytmy, a nie przez rzeczywistych ludzi, i po prostu utrwala stereotyp, że kobiety są nieśmieszne.

Łukasz Lewandowski

Zwiastun

Podobne filmy