W angielskiej Krainie Jezior Peter Rabbit, jego kuzyn Benjamin Bunny i trojaczki Petera Flopsy, Mopsy i Cottontail spędzają większość swoich dni na czepianiu się pana Joe McGregora i kradnięciu warzyw z jego ogrodu. Zaprzyjaźniają się z miejscową kobietą o imieniu Bea, która spędza czas na malowaniu obrazów królików i otaczającej ich przyrody. Bea nawiązuje matczyne relacje z królikami z powodu śmierci ich rodziców, których zabił McGregor. Pewnego dnia Peter zostaje zmuszony do pozostawienia kurtki w ogrodzie McGregora i wraca, by ją odzyskać. McGregor dostrzega go i łapie, ale nagle umiera na atak serca z powodu dziesięcioleci niezdrowych nawyków żywieniowych. Zafascynowany Peter zaprasza wszystkie lokalne zwierzęta i przejmuje posiadłość McGregora.

Piotruś Królik jest jak dotąd jednym z moich ulubionych filmów roku dla dzieci. To uroczy film, który jest idealny dla całej rodziny. Uwielbiam ten film ze względu na aktorstwo i CGI. Peter Rabbit podąża za Peterem Rabbit, Flopsy, Mopsy, Cotton Tail i Benji, gdy wpadają w psotę, zabierając warzywa z sąsiedniego ogrodu. Zabierają warzywa od pana McGregora, który desperacko próbuje wydostać je z ogrodu za pomocą materiałów wybuchowych, a nawet ogrodzenia elektrycznego. Króliki spędzają czas z uroczymi postaciami, takimi jak Bea. Pomaga królikom, dając im schronienie, gdy pada deszcz, i pomaga zdobyć jedzenie. W całym filmie widzimy świetne aktorstwo wszystkich aktorów i aktorów głosowych w filmie. Uwielbiam, jak Domhnall Gleeson zachowuje się jak bezduszny człowiek wobec królików, które próbuje zabić, ale w przypadku Bei zachowuje się jak zakochany. Odkryłem, że pan McGregor (Domhnall Gleeson) naprawdę wydaje się być zakochany w Bei. Podoba mi się też, jak aktorzy głosowi przedstawiają króliki. Każdy z nich ma osobowość, która jest dobrze przedstawiona w ich głosach i działaniach. Na przykład Cotton Tail jest niezapomnianą postacią, ponieważ jest dzika i lekkomyślna. Sposób, w jaki Daisy Ridley ją wyraża, pokazuje, jak bardzo potrafi być dzika. Grafika komputerowa w tym filmie jest niezwykła. Zwierzęta wyglądają tak realistycznie. Jeśli naprawdę skupisz się na królikach, możesz zobaczyć na nich poszczególne włosy. Możesz to również zobaczyć na postaci świni, która spędza czas z królikami. Podczas sekwencji walki z Peterem i panem McGregorem wyglądają tak, jakby walczyli, a nie jak on walczył z fałszywym króliczkiem. Oceniam ten film na 5 z 5 gwiazdek i polecam go w wieku od 7 do 12 lat. Recenzja: Carla P., KIDS FIRST! Krytyk filmowy.

Natalia Stępień

Ten film jest naprawdę zabawny. Jest tak wiele momentów, w których nie mogłem przestać się śmiać. Jestem dorosłym mężczyzną i to może być mój ulubiony film. Zignoruj ​​negatywne recenzje na temat sceny zastraszania. Mam na myśli, że króliki są śmiertelnymi wrogami ogrodnika, więc tak, zrobią wszystko, co trzeba. Ludzie muszą przestać być tak wrażliwi na cały problem alergii. Ten film sprawi, że będziesz się śmiać, płakać i będziesz chciał oglądać go ponownie. Zabierz swoje dzieci, zabierz mamę, zabierz nieznajomego ..... oni też będą się śmiać !!!

Radosław Nowakowski

Zwiastun

Podobne filmy