W świecie, w którym ludzie i antropomorficzne zwierzęta, m.in. gadające psy współistnieją, macho, ale samotny pies policyjny Rottweiler, o imieniu Max, zostaje zmuszony do ukrycia się jako wystrojony pies wystawowy na prestiżowej wystawie psów ze swoim ludzkim partnerem Frankiem (Will Arnett), aby powstrzymać program przemytu zwierząt, który wykorzystuje wystawa psów jako front. Kiedy Max dowiaduje się, że przestępcy planują sprzedać Ling-Li, małą pandę olbrzymią, na nadchodzącym wystawie psów Canini Invitational w Las Vegas, jest zmuszony działać pod przykrywką jako uczestnik w towarzystwie Franka udającego jego trenera.

Więc jak mój nagłówek mówi, że ten film jest dla dzieci, czy nieświadomi ludzie o niskich ocenach myśleli, że oglądają listę Schindlerów, kiedy to widzieli? Lub najprawdopodobniej zdecydowana większość z nich nie widziała go, a mimo to wystawia mu niską ocenę. Słuchaj, to nie będzie najlepszy film, jaki kiedykolwiek zobaczysz, ale jest fajny. Już jako 36-latek śmiałem się z tego. Widziałem ten film jako część pokazu charytatywnego i oglądanie go świetnie się bawiłem. I wszystkim tym, którzy przyznają to niską ocenę, ponieważ ten film dla dzieci nie dorównuje ich rzekomej sprawności intelektualnej... Naprawdę jest wam żałować.

Tomasz Sikorski

Jeśli jesteś właścicielem psa lub miałeś go w przeszłości, możesz odnieść się do kolażu psów przedstawionych w komedii „Show Dogs”. Ten film wyreżyserowany przez Raję Gosnella to beztroska rozkosz ukazująca zabawny świat najlepszych przyjaciół człowieka komunikujących się między sobą. Fabuła jest trochę cienka, a zwariowanie mogłoby być nieco większe, ale scenarzyści Max Botkin i Marc Hyman dostarczyli wystarczająco dużo żartów, aby utrzymać uśmiech na twarzy widza. SD to idealny film dla całej rodziny, który nawet mama i tata mogą oglądać z dziećmi, co jest rzadkością w dzisiejszych kinach.

Igor Cieślak

„Show Dogs” (PG, 1:32) to przygodowa komedia akcji wyreżyserowana przez Raję Gosnella, który ma na swoim koncie dwa filmy Smerfy, dwa filmy Scooby-Doo, „Beverly Hills Chihuahua”, „Dom Wielkiej Mamy” i „Nigdy”. Został pocałowany” w swoim CV. Film został napisany przez Maxa Botkina („Co się stało do poniedziałku”) i Marca Hymana („Madagaskar 3: Najbardziej poszukiwani w Europie”, „Jak wytresować smoka”) i wyprodukowany przy użyciu kombinacji akcji na żywo i grafiki komputerowej. Niestety, również był przedmiotem kontrowersji. Niektórzy zinterpretowali walkę jednego psiego bohatera, aby nauczyć się, jak radzić sobie z byciem traktowanym podczas zawodów, jako jakąś tajną wiadomość uczącą dzieci akceptowania pieszczot. Ten drobny wątek można również zinterpretować jako zachęcanie mężczyzn, by nie bali się egzaminów prostaty. A może jest to po prostu istotny punkt fabularny dla psa alfa przygotowującego się do swojej pierwszej wystawy psów. Tak czy inaczej, reszta tej recenzji zignoruje kontrowersje i opowie o filmie, który jest czymś więcej niż złym magnesem prasowym. Max (głos Ludacrisa) to Rottweiler pracujący jako twardy pies policyjny z Nowego Jorku. Max śledzi kilku rzadkich przemytników zwierząt, kiedy wpada na Franka (Will Arnett), agenta FBI pracującego nad tą samą sprawą. Ludzki przełożony Maxa przekonuje niechętnego Franka do współpracy z Maxem w ich wspólnym przedsięwzięciu. Dwóch nowych partnerów rozwija relację miłości i nienawiści, podążając za wskazówkami do Las Vegas, gdzie, jak sądzą, międzynarodowa wystawa psów jest wykorzystywana przez handlarzy zwierzętami jako przykrywka. Psi fryzjer imieniem Mattie (Natasha Lyonne) pracuje z Frankiem, pozując jako przewodnik psa biorący udział w konkursie. Oczywiście Max jest zmuszony znosić upokorzenia wystrojonego psiaka, który paraduje podczas różnych wyzwań na wystawie psów, wykonując swoją własną tajną pracę. Po drodze Max otrzymuje pomoc od niezdecydowanego byłego mistrza o imieniu Dante (Alan Cumming) i kolegi uczestniczki o imieniu Daisy (Jordin Sparks). RuPaul, Gabriel Iglesias, Shaquille O'Neal i Stanley Tucci również głosują psy CGI, podczas gdy Anders Holm, Blake Anderson i Kate Micucci głosują trio gołębi, które są fanami Maxa. „Show Dogs” jest uroczy, sprytny, komediowy i współczujący. Jasne, ten film może być postrzegany jako kolejna para mężczyzn i zgniłych policjantów, w stylu „Turnera i Hoocha” i „K9” (oba z 1989 roku) lub owłosiona powtórka z „Miss Congeniality” z 2000 roku, ale te porównania naprawdę wyrzuć krzywdę tej cudownej komedii. Historia jest wystarczająco prosta, aby większość dzieci mogła ją śledzić, ale wystarczająco zaangażowana, aby zainteresować większość dorosłych. Praca z głosem jest świetna, a występy i fabuła składają się na bardzo przyjemny (w większości) rodzinny film. "A-"

inż. Sonia Walczak

Bardzo podobał mi się ten film. Jako były właściciel Rottweilera wspaniale było zobaczyć jednego w głównej roli. Nie będę się tym zagłębiał, ale poproszę, aby zirytowani rodzice, którzy sprzeciwiali się usuniętej scenie, o przyznanie temu filmowi wyższej oceny. Chociaż zgadzam się, że scena nie należała do filmu, uważam, że film zasługuje na drugą szansę teraz, gdy został zmontowany. No dalej, wiesz, dlaczego chciałeś, więc proszę oceń film wyżej.

inż. doc. Witold Sokołowski

Nie zdawałem sobie sprawy, że Ludacris tak ciężko zarabia na pieniądze, ale najwyraźniej tak jak Tyrese Gibson szczekający na Youtube o tym, że jest spłukany, The Fast and Furious Franchise nie płaci braciom wystarczająco dużo pieniędzy, więc najwyraźniej musi zrobić tę alternatywę. Luda gra Maxa, twardego jak gówno psa z NYPD, który łączy siły z Willem Arnettem, który najwyraźniej stara się nie zrobić z Ninja Turtles: Out of the Shadows swojego gorszego filmu (nie udało mu się, ponieważ ten film świeci w 100 procentach z Turtles 2). Razem w niezbyt niesamowitym filmie o gliniarzach (bo zrobili to w Turner i Hooch) idą pod przykrywką jako uczestnicy wystawy psów, aby znaleźć przemytnika zwierząt. Realistyczny, ten film jest głupi, to oczywiste, ale chodzi o to, że wie, jaki jest głupi, i mając tę ​​wiedzę, nie możesz powstrzymać się od śmiania się z tej głupoty. W filmie jest tak wiele rzeczy, które są po prostu tak głupie, ale nie możesz powstrzymać się od uśmieszku. To tak, jakby Ludacris traktował tę rolę tak poważnie, że cała sprawa jest… Ludacris (robi tę samą kalambur w filmie), a ja nie mogę się powstrzymać. Więc tak, Show Dogs jest złe, ale zdecydowanie warto je zobaczyć. To cię rozśmieszy!

Emil Adamczyk

Zwiastun

Podobne filmy