Ivan „Theo James” jest utalentowanym i wymagającym złodziejem sztuki, który chce się wydostać. Elyse „Emily Ratajkowski” to ambitna aktorka, której prześladują ją własne przeszłe występki w Hollywood, a także góra długów. Tych dwoje outsiderów przyciąga do siebie.

To z pewnością nie jest film, którym wszyscy będą się zachwycać, ale hej, filmowcy muszą gdzieś zacząć, prawda? Biorąc to pod uwagę, ten film nie był co najmniej zły. Jest to drugie dzieło pisarskie nowego reżysera Matta Aseltona i trzecie za reżyserię. Tak, były pewne wady w pisaniu – problemy z fabułą i tempo, ale reżyseria (praca z kamerą) była właściwie na miejscu – poza kilkoma scenami w zwolnionym tempie, a jego brak doświadczenia w reżyserowaniu obsady był oczywisty. W przeciwnym razie szalony szacunek dla końcowego wyniku Matta Aseltona. Theo James i Emily Ratajkowski dobrze ze sobą współpracowali, a ich postacie były nieco przekonujące, ale znowu (nieco) wynikało to z braku doświadczenia reżysera. Fred Melamed był również przyzwoity w swojej oślizgłej / przerażającej roli bossa jako Dymitra. Uważam też, że film można było zmontować nieco lepiej i być może skrócić ze 100 minut do około 85-90 minut, z szybszym tempem. Niemniej jednak, jak na niskobudżetowy film klasy B od początkującego filmowca, nadal mi się podobał i byłem pod dużym wrażeniem trzeciego filmu Aseltona. Z pewnością nie zasługuje na obecną niską ocenę… ludzie muszą nauczyć się oceniać film na podstawie jego zalet, a nie porównywać go z wysokobudżetowymi hollywoodzkimi filmami z obsadą i twórcami z listy A. Więc jest to słuszne 7,5 zaokrąglone w górę do 8/10 ode mnie. Szalone rekwizyty dla producentów, aby nie wypełniali IMDb fałszywymi recenzjami, jak ma to miejsce w przypadku większości nowych niskobudżetowych filmów. A jeśli ktoś kwestionuje moją recenzję jako fałszywą, kliknij moją nazwę użytkownika, aby zobaczyć moje ponad 600 recenzji i ponad 1000 ocen – i przeczytaj mój profil, jak prawidłowo ocenić film.

doc. dr Łucja Michalska

Ten film ma optymistyczny ton, wciągającą historię, stylowe lokacje i piękne leady. Czego nie lubić? Bardzo mi się to podobało.

inż. Dagmara Wróbel

Zwiastun

Podobne filmy