Informacje o filmie

Danny, po tym jak spłonął w poprzednim związku, postanawia uniknąć zaangażowania, mówiąc każdej dziewczynie, z którą się spotyka, że ​​jest żonaty. Ale kiedy spotyka cudowną młodą dziewczynę o imieniu Palmer, myśli, że może być tą jedyną, dopóki nie dowie się, że jest „żonaty”. Aby więc ich związek nadal trwał, mówi jej, że on i jego „żona” się rozwodzą. Kiedy nalega na spotkanie z nią, prosi Katherine, by udawała jego żonę. Katherine odbiera telefon od jednego ze swoich dzieci, Palmer zakłada, że ​​to Danny, więc chce się z nimi spotkać. I właśnie na tym spotkaniu syn Katherine nakłania Danny'ego, by zabrał ich wszystkich na wycieczkę na Hawaje..

Ogromny fan Adama Sandlera, z wyjątkiem kilku, które są "kupa", więc jestem zaskoczony, że nie widziałem tego, ponieważ jest całkiem niezły! Nic specjalnego, chociaż "Punch-Drunk Love" jest jednym z moich ulubionych! Głównie głupia komedia slapstickowa jak zwykle z filmami Sandlera, co nie jest złe. Dobra rozrywka na kilka godzin, niewiele do oceniania.

inż. inż. Aleksander Kubiak

Sandler i Aniston grają ze sobą ciepło i czarująco, podczas gdy Nicole Kidman prawie kradnie show jako wróg Aniston.

Błażej Kaźmierczak

Sandler jest bardzo przebojowy w swoich filmach, ale to jest jeden z hitów. Żona i ja ciągle się śmialiśmy, a nawet używaliśmy dzisiaj niektórych żartów między sobą. Gorąco polecam, ponieważ film jest pełen gagów i żartów, które rozśmieszą Cię przez 90 minut.

dr doc. Krystian Kwiatkowski

Zwiastun

Podobne filmy