Po uratowaniu Bird Island przed totalną inwazją zielonych świń w Angry Birds (2016), zawsze zepsuty lokalny bohater wyspy, Red, wciąż walczy z Pig Island. Gdy szaleje wojna między świniami a ptakami, masywne lodowe pociski wystrzeliwane z pokrytej lodem Wyspy Orła Zety zagrażają bezpieczeństwu obu schronień, chyba że Red i król Leonard zgodzą się zawrzeć trudny, ale uczciwy rozejm. Teraz Red, Bomb, Mighty Eagle, Chuck i jego genialna siostra Silver muszą połączyć siły z potężną drużyną świń Leonarda, aby udaremnić śmiałe plany megalomanki Zety zmierzające do dominacji nad światem. Czy jednak czerwony jest w stanie się zmienić?

Ten film opowiada historię ptaków i świń jednoczących się w walce przeciwko wspólnemu wrogowi. Muszę przyznać, że ten film jest o wiele śmieszniejszy, niż się spodziewałem. Postacie są urocze, żarty zabawne, a także poczucie przygody i urzeczenia. Film jest beztroskim, świetnym mózgiem poza oglądaniem.

Jędrzej Przybylski

Angry Birds 2 sprawi, że będziesz bardzo szczęśliwy. Niesamowita komedia dla dzieci i dorosłych. Świetna historia z fabułą dydaktyczną. Świetny kierunek. Komedia łagodzi stres, a ten film oczaruje Cię na własną odpowiedzialność.

Julia Gajewska

Podobne filmy