Zygzak McQueen szczęśliwie wygrywa wszystkie swoje wyścigi, dopóki nie zostanie wyszkolone nowe pokolenie zaawansowanych technologicznie kierowców. Wszyscy przelatują obok McQueena, zostawiając go za sobą. Jackson Storm, nowa generacja, wygrywa cztery razy z rzędu, gdy McQueen naciska na siebie zbyt mocno i rozbija się. Aby wrócić na tor wyścigowy, potrzebuje szkolenia od młodego technika wyścigowego w Rust-eze Racing Center, Cruz Ramirez. Cruz i Smokey Yunick, były inżynier Fabulous Hudson Hornet, pomagają McQueenowi najlepiej, jak potrafią. Z dopingami Matera, Luigiego, Guido i Sally, McQueen mógłby prawdopodobnie pokonać Storma na Florydzie 500, ucząc się kilku sztuczek z historii Fabulous Hudson Hornet.

Właściwie jestem zszokowany tym, jak niskie są oceny tego filmu. Myślałem, że to najlepszy film Auta i ogólnie całkiem solidny film. Podąża za Zygzakiem McQueenem w zupełnie innej roli, starzejącej się gwiazdy, oderwanej od czasu. To rozdzierające serce, dramatyczne i fascynujące. Nigdy nie wiedziałam, że mogę być tak przykro, a jednocześnie tak pełna nadziei z powodu takiego przebycia.

Zofia Mazur

Lepiej niż się spodziewałem. Po lekkim rozczarowaniu Cars 2 był to całkiem dobry powrót do formy dla serii Cars. Pomyślałem jednak, że zdecydowanie mogło być znacznie lepiej. Wiele scen było niepotrzebnych i po raz kolejny nie miały tej magii, jaką ma pierwsza. Ale jakoś wciąż znajduje swoją drogę i udaje się być niesamowitą kontynuacją i satysfakcjonującym zakończeniem trylogii. Ale czy to naprawdę był wniosek? Wygląda na to, że mogliby zrobić coś innego, ale po prostu nie zarabiają wystarczająco dużo pieniędzy. Mam nadzieję, że zobaczymy czwartą, która po prostu całkowicie zdmuchnie ludzi. Poza tym nie mam nic więcej do powiedzenia, dość niezapomniane, ale wciąż całkiem zabawne i zabawne.

inż. doc. Anastazja Szymańska

Jeśli wyszedłeś z Cars 2 rozczarowany, nie jesteś sam, złe rzeczy szpiegowskie, melodramatyczna fabuła i okropna charakterystyka. Ten film jest wizualnie fantastyczny, ponieważ Zygzak McQueen bierze udział w zwyczajowym kryzysie wieku średniego w filmie wyścigowym, mafijnym i sportowym. Ta część jest trochę nudna, ale możesz ją zignorować, ponieważ staje się niesamowitym wyścigiem pod koniec. Mam nadzieję, że nie zrobią czwartego, będzie to zły restart z brzydkim żółtym samochodem.

Julianna Kucharska

Zwiastun

Podobne filmy