Informacje o filmie

Świat zmienił się, gdy ludzkość, mieszkańcy Metropolis i miliarder Bruce Wayne byli świadkami niesamowitej mocy Supermana. Teraz, 2 lata później, romans pozornie się kończy, gdy Człowiek ze Stali wplątuje się w zawiłości polityki międzynarodowej, a życie straciło wśród terrorystów/rebeliantów. Gdy dziennikarz Lois Lane próbuje oczyścić swoje imię, Senat Hearings i media zmuszają Supermana do pracy w systemie, Batman eskaluje swoją wojnę z przestępczością, szukając sposobu na zakończenie potencjalnego zagrożenia Supermana, a Lex Luthor wydaje się pociągać za sznurki sceny.

Ten film był niesamowity. Ben Affleck był z pewnością najlepszą częścią tego filmu, przyniósł swoją grę jako Batman. Chemia między Affleck i Irons była znakomita. Gal Gadot świetnie się spisała jako Wonder Woman. Walka między Batmanem a Supermanem była niesamowita. Ostateczna walka z Doomsday była znakomita pod każdym względem. Jednak z tym filmem jest tylko jeden problem i jest nim Jesse Eisenberg jako Lex Luthor. Niestety brakowało mu obsady w tej roli, ale z drugiej strony to naprawdę wina Warner Bros. Studios. Ogólnie rzecz biorąc, ten film dostarcza prawie na każdym poziomie. Gorąco polecam obejrzenie rozszerzonej wersji tego filmu.

Julianna Kołodziej

Dobre rzeczy, Fabuła była świetna i łatwa do naśladowania, nawet niektórym widzom będzie wyglądać wolno, ale są powody, by nie pozostawiać ci w końcu żadnych pytań. Wartości produkcyjne były wysokie. Złe rzeczy, Są momenty nielogiczne dla filmu, a także amatorska obsada.

doc. dr Marta Wojciechowska

Zwiastun

Podobne filmy