Po stracie rodziny w niezwykle tragiczny sposób detektyw Ritter musi zbadać sprawę masakry w szkole, której dopuścił się uczeń. To, co wydawało się całkiem jasne, staje się znacznie gęstsze, gdy pojawia się ksiądz Watykanu z innym punktem widzenia.

Początkowo nie spodziewałem się zbyt wiele po filmie „Belzebuth” z 2017 roku, ale mimo to, że jest to horror, oczywiście dałem mu szansę. W końcu jestem wielkim fanem gatunku horroru. Okazuje się, że „Belzebuth” pisarzy Luisa Carlosa Fuentesa i Emilio Portesa okazał się dość zabawny. Szybko zanurzasz się w fabułę, a reżyser Emilio Portes zabierze Cię na niezłą przejażdżkę przez cały czas trwania tego filmu. Fabuła jest ładnie skonstruowana i tak naprawdę nie ma w filmie nudnego momentu. Film szybko nabrał tempa i nigdy tak naprawdę nie zwolnił. Podobało mi się to, że przez większość filmu trzymano cię w ciemności, nie wiedząc tak naprawdę, co się dzieje, co oznaczało, że film nie był tak przewidywalny, jak mogłeś się tego obawiać. Efekty specjalne w filmie były całkiem dobre i to była miła niespodzianka. Zwłaszcza, że ​​nie spodziewałem się tego po takim filmie jak ten. Istnieją aspekty fabuły, które mogą nie pasować niektórym widzom, ponieważ przez cały film koncentruje się na zabijaniu dzieci. Na szczęście jest to zrobione dość delikatnie, myślę, i nie przekracza granicy, na której staje się groteskowe. Joaquín Cosio naprawdę spisał się całkiem nieźle i fenomenalnie poprowadził film, a także miło było zobaczyć Tobina Bella w takiej roli, i zdecydowanie wniósł także wiele radości do filmu. Należy powiedzieć, że „Belzebuth” nie wnosi zbyt wiele nowego materiału do gatunku horroru ani do filmu o opętaniu przez demony jako takiego, ale nadal jest dość przyjemnym filmem, który można oglądać. Oceniam "Belzebuth" solidne sześć, sześć, sześć na dziesięć gwiazdek.

Kazimierz Malinowski

Jestem fanem horrorów i coś, co krytykuję w moim kraju, to to, że w Meksyku nie robi się zbyt wiele filmów w tym gatunku, a te, które powstały ostatnio, pozostawiają wiele do życzenia. belzebuth Uważam , że jest to bardzo zabawne z dobrym scenariuszem , który prawdopodobnie nie został dobrze zrealizowany .... To była wielka niespodzianka , oglądać ten film i znaleźć w nim coś innego niż horror , który jest kręcony w Meksyku i tak wyraźny i trochę bluźnierczy . ...polecam nie spiesz się i oglądaj bez czekania na letni hit..kino powinno bawić i moim zdaniem ten film jest zgodny.

Mikołaj Zawadzki

Podobało mi się to znacznie bardziej, niż się spodziewałem. Uwielbiam horrory i thrillery i jestem trochę ćpunem. Wolę oglądać rzeczy z tych kategorii niż z innych, więc widziałem wiele dobrych i wiele złych. Daję kredyt tam, gdzie uważam, że jest to należne. Ten film zasługuje na uznanie. Myślę, że najlepszą częścią filmu jest pomysł lub historia. Dla mnie jest wyjątkowy. Ze wszystkich horrorów religijnych, które widziałem, ten mnie zaskoczył i to mi się podoba. Teraz nie obyło się bez problemów. Zajęło mi trochę czasu, aby to naprawdę działało, ale kiedy to się stało, uznałem to za interesujące. Znałem tylko aktora Tobina Bella, który gra znanego sadystycznego szaleńca „Jigsaw” z serii filmów SAW. Jego rolą była jako mroczny ksiądz Vasilio Canetti. Dobrze odegrał swoją rolę, ale mroczny, przerażający i powściągliwy to jego sprawa. Pozostali aktorzy również wykonali przyzwoitą robotę, ale jak powiedziałem, nie znałem żadnego z nich. Skrypty przydałyby się trochę pracy. Przydałoby się trochę więcej szczegółów, ale w większości jestem gotów to przeoczyć. Przydałby się też bardziej prawdziwy horror. Nie udało nam się zobaczyć wystarczająco dużo z ciemniejszej strony, ale to tylko moja opinia. Polecam każdemu, kto ma słabość do religijnego horroru. Demony, opętanie, koniec dni i strach lub brak zrozumienia religijnego to wszystko, co może skłonić Cię do tego filmu. Więc sprawdź to, jeśli to twoja sprawa.

Aurelia Piotrowska

Zwiastun

Podobne filmy

Lśnienie

The Shining