Informacje o filmie

Hogan „Hoagie” Malloy, Bob Callahan, Randy „Chilli” Cilliano, Kevin Sable i Jerry Pierce grają w berka odkąd mieli dziewięć lat, począwszy od 1983 roku, w maju. Od tego czasu główną zasadą grupy jest to, że ostatnią oznaczoną etykietą jest „to”, aż do następnego sezonu. Ponieważ Hoagie był ostatnim, który został oznaczony w poprzednim roku, najpierw rekrutuje Boba, dyrektora generalnego firmy ubezpieczeniowej, a następnie Chilli i Kevina do ostatniej próby namierzenia Jerry'ego, który najwyraźniej nigdy nie został oznaczony ze względu na jego silny atletyzm i inteligencja. Hoagie mówi im, że Jerry planuje przejść na emeryturę po tegorocznym meczu z powodu zbliżającego się małżeństwa. Dołącza do nich Rebecca Crosby, reporterka z Wall Street Journal, która opowiada o Bobie i postanawia napisać artykuł o przyjaciołach. Towarzyszy im także żona Hoagiego, Anna. Po przybyciu do swojego rodzinnego miasta Spokane w stanie Waszyngton, znajdują Jerry'ego w lokalnym klubie wiejskim, w którym będzie się żenił, ale są przytłoczeni umiejętnościami Jerry'ego. Jerry następnie przedstawia swoją narzeczoną Susan. Ponieważ pozostali wyrażają rozczarowanie, że nie zostali zaproszeni na wesele pomimo ich bliskiego związku, Jerry wiedział, że prawie na pewno zostanie oznaczony lub przynajmniej namierzony podczas ceremonii. Zgadzają się nie grać w grę na żadnych wydarzeniach związanych z weselem w zamian za zaproszenia na wesele. Mimo to grupa podejmuje kilka prób oznaczenia Jerry’ego zarówno przed, jak i zaraz po wydarzeniach związanych ze ślubem.

Wszedłem w to z niskimi oczekiwaniami. Szczerze mówiąc, cały film o dorosłych grających w berka? Byłem mile zaskoczony, jak śmieszny był ten film! Dawno się tak nie śmiałem! Jest to szybka komedia, która dumnie nosi ocenę R - jest niegrzeczna, surowa i zabawna! W tym filmie chodzi o doskonałą grę aktorską, świetną reżyserię i wspaniały montaż. Fabuła jest cienka jak papier, ale nigdy się nie nudziłem.. Nie pozwól, by fabuła zniechęciła cię do zobaczenia tego. Śmiałem się tak bardzo, że przegapiłem wiele dowcipów! prawdopodobnie kupię to na bluray, żebym mógł nadrobić to, co przegapiłem. Cieszyć się. 8/10

Olgierd Nowak

Ten film naprawdę cię wciąga i sprawia, że ​​myślisz o tym, jak najlepiej wykorzystać każdy dzień, zanim będzie za późno. Jest komedia, dziwaczność i oburzenie oraz przypomnienie, że każdego dnia trzeba żyć pełnią życia. Pod koniec filmu najprawdopodobniej docenisz to, co masz. Ten film całkowicie sprawił, że zapomniałem o wszystkich społecznych bachorach, które mają miejsce na świecie iw moim życiu i sprawił, że pomyślałem o rzeczach, za które muszę być wdzięczny.

Joanna Dudek

Podobne filmy