Aspirująca projektantka mody walczy o sukces i miłość. Historia wkracza w jej życie raz w roku, zawsze w tym samym dniu: jej urodzinach.

Czytałem gdzieś, że scenariusz do tego filmu został napisany z myślą o kobiecie w wieku około dwudziestu kilku lat do głównej roli, a Stone była brana pod uwagę do roli matki. Stone argumentował, że historia byłaby ciekawsza z bardziej dojrzałą kobietą (jej) w roli głównej. Nie wiem, czy to ciekawsze, ale to z pewnością wyjaśnia, dlaczego jej postać jest tak niedojrzała i dlaczego przyjaźni się z młodą kobietą prawie o połowę od niej młodszą i ma dwa razy więcej mądrości. Powinno być kilka obszernych przeróbek, aby ta historia była bardziej wiarygodna, a postać Stone'a mniej irytująca. Chodź dziewczyno, na pewno już znasz te rzeczy! Byłem pod wielkim wrażeniem aktora, który grał jej zainteresowanie miłością - pokochałem jego naturalną energię i inteligencję.

inż. doc. Artur Ostrowski

Kochałem ten film. Nie rozumiem złych recenzji i oceny publiczności tutaj na IMDB. Uważam, że ten film jest tak odświeżającą odmianą od całej tej wielkobudżetowej hoopla. Coś dla nas, miłośników prawdziwego życia, przedstawianych w filmach i powieściach. To wszystko, czego pragnę, działa do tego stopnia, że ​​działa, jest świadectwem niesamowicie atrakcyjnego występu jego gwiazdy, w którym wydaje się, że na ekranie wydaje się luźniejsza niż od lat. Biorąc pod uwagę stosunkowo rzadką okazję do zaprezentowania swoich komediowych kotletów, Stone bardziej niż sprosta wyzwaniu, w jakiś sposób czyniąc dziwaczność swojej postaci raczej czarującą niż irytującą. Goldwyn, któremu ulżyło, że gra coś lekkiego po latach melodramatu w Scandalu, również jest przyjemny. Wszystkie postacie w tym filmie mają po prostu chemię jako obsadę. Nie mogę pogodzić się z tym, jak wspaniałe jest aktorstwo w tym filmie i jak mogło się tak podobać takiemu krytykowi komedii romantycznych.

Łucja Zielińska

Zwiastun

Podobne filmy