SEAL Team to dramat wojskowy, który śledzi życie zawodowe i osobiste najbardziej elitarnej jednostki Navy SEALs podczas szkolenia, planowania i wykonywania najniebezpieczniejszych misji o wysokiej stawce, jakich może zażądać nasz kraj. Jason Hayes jest szanowanym, energicznym przywódcą drużyny Tier One, której życie domowe ucierpiało w wyniku długiej egzystencji wojownika. Jego zespół składa się z jego zaufanego powiernika, Raya Perry'ego, najdłużej działającego operatora, z którym Jason dzieli zakorzenione skróty; Sonny Quinn, wyjątkowy, lojalny żołnierz o burzliwej przeszłości, który wciąż walczy z autodestrukcyjnymi tendencjami; oraz Clay Spenser, młody, wielojęzyczny SEAL drugiej generacji z nienasyconym zapałem i poświęceniem. Kluczowe znaczenie dla sukcesu zespołu mają dowódca oddziału por. kmdr. Eric Blackburn, który służy jako przywódca i powiernik zarówno na polu bitwy, jak i poza nim; analityczka CIA Mandy Ellis, która poświęciła wszystko w swoim dążeniu do wykorzenienia zła i zniszczenia terrorystów; i chorąży Lisa Davis, rzeczowa oficer przejmująca. Rozmieszczany w mgnieniu oka na tajnych misjach na całym świecie i znający żniwo, jakie wiąże się z nim i ich rodzinami, ten zgrany zespół SEAL wykazuje niezachwiany patriotyzm i nieustraszone poświęcenie, nawet w obliczu przytłaczających przeciwności.

W rzeczywistości jest wyreżyserowany przez prawdziwych weteranów i wielu aktorów służyło, niektórzy są nawet prawdziwymi pieczęciami Marynarki Wojennej, jak postać „Full metal”. Starają się bardziej niż jakikolwiek inny pokaz wojskowy, który widziałem, aby był jak najbardziej realistyczny, pokazując widzom, jak to jest być pieczęcią marynarki wojennej i jak ich życie jest poza wojskiem. Właściwie lubię każdą postać, co jest dla mnie naprawdę rzadkie.

Monika Laskowska

Spójrz... żaden program telewizyjny nie będzie całkowicie dokładny. To nie jest dokument. Byłem JAG-iem i ten program telewizyjny nie był nawet bliski dokładności. Ale to BYŁO zabawne. I, podobnie jak ten program, oddaje ducha i wspólnotę zwartego zespołu wojskowego. Ktokolwiek ci ludzie obrażają program, mam dla ciebie wiadomość... kobiety odgrywają kluczową rolę w naszych siłach zbrojnych. Wkład tutaj jest dość dokładny z tego, co rozumiem. To zabawne, patriotyczne i honorujące mężczyzn i kobiety na frontach wojny z terrorem. Doceniam również, że jest to próba podkreślenia poświęceń członków rodziny wspierających naszych żołnierzy i służebnice. Jako weteran i ojciec dwóch wojskowych dziękuję CBS za całkiem solidny i ciekawy pokaz. Dzięki za uhonorowanie najlepszego, co Ameryka ma do zaoferowania.

mgr Szymon Kaźmierczak

Po prostu to uwielbiam. Ukryty klejnot. Świetna obsada, a sposób budowania postaci jest doskonały. Bardzo realistyczne zarówno na boisku, jak i poza nim. Zrobione do 4 sezonu i mówię, że przychodzą.

Nikodem Kucharski

Po prostu przeczytaj, że począwszy od odcinka 5 sezonu 5 Seal Team przejdzie do Paramount +. CBS wyemituje tylko pierwsze cztery odcinki w telewizji sieciowej. Nie uważam tego za dobrą rzecz. Mam nadzieję, że się mylę.

Pola Sikorska

Podobne filmy