Informacje o filmie

Zaproszony na swoje pierwsze całowanie, 12-letni Max prosi swoich najlepszych przyjaciół Lucasa i Thora o bardzo potrzebną pomoc, jak się pomarszczyć. Kiedy trafiają w ślepy zaułek, Max postanawia użyć drona ojca do szpiegowania nastoletnich dziewcząt z sąsiedztwa. Kiedy chłopcy gubią drona, opuszczają szkołę i opracowują plan odzyskania go, zanim tata Maxa zorientuje się, co się stało.

To Pamiętnik słabego dzieciaka + Superbad lub jeśli jesteś fanem indyjskiego kina, to jest to wersja dla dzieci Phir Hera Pheri. To jest całkowicie niesamowite. Niezwykle zabawne. Roześmiałem się głośno w jednej scenie, o której nie chcę wspominać. Sam się przekonasz. Te trzy postacie są takie same jak Raju, Babu bhaiya i Shyam z Phir Hera Pheri, chociaż tylko w szóstej klasie. Rzeczy, które robią, są takie same jak oni, a wyniki nie różnią się. Pokochałbyś ten film!

Marianna Czarnecka

Są tu ludzie, którzy narzekają na wulgarny język i żarty, ale szczerze, czego się spodziewałeś? Jakiś politycznie poprawny, nudny i nudny kawałek puchu? Jesteś w złym filmie. Od czasów We're Miller's nie widziałem filmu, który by mnie tak rozśmieszył. W tym filmie bardzo rzadko się nie śmiałem, i tak, żarty i humor były prymitywne, ale kogo to obchodzi? Czy nie możemy już używać prymitywnego i niegrzecznego humoru bez obrażania się ludzi? Jeśli żyjesz jako taka wrażliwa osoba, powinieneś po prostu pozostać w środku z gołymi ścianami i tylko swoimi myślami, ponieważ jeśli tak żyjesz, możesz równie dobrze nie oglądać niczego, ponieważ mogłoby cię to urazić. Przestańcie być wszyscy tak wrażliwi i uspokój się.

Tomasz Ostrowski

Należy zauważyć, że ten film jest bardzo nieodpowiedni i nie dla wszystkich! Kochałem prawie wszystko w tym, oprócz ciężkiego czasu w moim życiu, to naprawdę podniosło mnie na duchu, bez względu na to, co ktokolwiek uważa, że ​​zdecydowanie warto spróbować. Podobał mi się buntowniczy humor, ścieżka dźwiękowa wywołała u mnie uśmiech, obsada była świetna i wierzcie lub nie, jest jakiś dobrze napisany dialog.

mgr Małgorzata Wróbel

Od jakiegoś czasu tak się nie śmieję oglądając film. Ten film jest dobry i wydaje mi się, że większość recenzji na temat IMBb pochodzi od moralnej policji społeczeństwa. Obejrzyj go i baw się dobrze, po to jest stworzony. A ludzie, którzy myślą, że nastolatki nie zachowują się w ten sposób, to zła wiadomość dla was wszystkich, oni tak się zachowują.

Kacper Szymczak

Good Boys to świetna komedia, która jest zaskakująco emocjonalna i konsekwentnie zabawna, a czasami śmieje się głośno. Jacob Tremblay, Keith L. Williams i Brady Noon dają świetne występy i mają fantastyczną chemię. Ma jednak pewne przewidywalne momenty ze względu na podobieństwo do innych filmów, zwłaszcza Superbad.

mgr dr Mieszko Górski

Zwiastun

Podobne filmy