Frank i Nancy to małżeństwo mieszkające w dużym domu w stylu brytyjskim. Z dumą wysyłają swoją jedyną córkę na studia. Okazuje się jednak, że bogactwo rodziny nie jest nieograniczone. Aby opłacić edukację córki i ukryć załamanie finansowe przed bliskimi, Frank i Nancy potajemnie urządzają nocną wyprzedaż garażu, zalewając to wszystko alkoholem.

Czy Fred Wolf był pijany, kiedy pisał ten scenariusz? Koncepcja historii była dobra, ale scenariusz był okropny. Napisana komedia była tak nieświeża i głupia, że ​​straciła wszelki potencjał, jaki miał ten film. Uczeń piątej klasy mógł napisać lepszy scenariusz - i uczynić go zabawniejszym. I przepraszam... Jestem fanem Salmy Hayek, ale w tym filmie była wkurzona. Reszta gwiazdorskiej obsady komediowej była świetna, ale wyraźnie ich potencjał był rozczarowujący z powodu kiepskiego scenariusza. Reżyseria była w porządku, chociaż niektóre sceny skakały po całym miejscu, były zawiłe, lub przycięte tuż przed podaniem potrzebnych informacji. Szkoda, bo ten film miał potencjał. Z pewnością nie zasługuje na żadną 1 lub 2, ale też nie jest wyższa niż 7. To uczciwe 5/10 ode mnie.

dr Piotr Laskowski

Jasna cholera, ten film jest zabawny. Pismo jest nieoczekiwane. Każda linia to niespodzianka. Przesłanie Aleca Baldwina jest śmiesznie zabawne, a głupota Salmy była ujmująca i sprawiała, że ​​się uśmiechałem. Naprawdę mi się podobało, podobnie jak wielu innych. Nie słuchaj teraz tych zadowolonych z siebie ludzi, którzy nienawidzą wszystkiego.

Patryk Pawłowski

Zwiastun

Podobne filmy