Hipochondryk pracujący jako bagażowy na lotnisku musi stawić czoła swoim obawom, gdy nieuleczalnie chora nastolatka z Wielkiej Brytanii prosi go o pomoc w realizacji jej ekscentrycznej listy życzeń.

Wcześniej myślałem, że pierwsza połowa filmu była powierzchowna. Skye i Calvin mieli razem tyle dynamiki, ale można było to zrobić w sposób, który widzowie mogliby znaleźć głębsze. Podczas gdy Maisie Williams miała niesamowity występ, aktorstwo Asy Butterfield zmienia się przez cały film. Jednak druga połowa pokazuje, dlaczego dla mnie zasługuje na 10 gwiazdek. W teatrze tego typu historia choroby-śmierci opowiadana jest wiele razy, tworząc wiele konwencji i klisz dla gatunku. Ten film daje ci coś zupełnie innego. Przedstawia piękną i cudowną platoniczną przyjaźń, którą ludzie rzadko widzieli, mimo że desperacko jej potrzebujemy (pomimo faktu, że w głębi duszy nadal je wysyłamy ze względu na chemię, którą razem mieli). Ponadto zajmuje się rakiem i śmiercią w najbardziej brutalny, ale bardzo dosadny i szczery sposób, co bardzo mocno uderza w twoje emocje. Uwielbiam kierunek, w którym obrała. Jest uroczy, żywy i pełen energii, nawet do ostatniej minuty filmu, pomimo tego, jak trudny był problem, z którym się borykali. Osobiście, jako osoba w ich wieku, która również pracuje nad dociekaniem siebie, bardzo się z nimi utożsamiam i czuję się zainspirowana tym filmem. To ważne. Taki, który z chęcią poleciłbym wszystkim.

Kamil Walczak

To nie był mój typ filmu, ale jakoś poszedłem go zobaczyć. Bardzo się ucieszyłem, że to zobaczyłem. Tak, były śmiechy i łzy i jestem mężczyzną. Cała obsada wykonała świetną robotę, sprawiając, że film wyglądał jak żywy. Na pewno warto zobaczyć

Olaf Sobczak

– mówi zrzędliwy staruszek, po tym, jak raz to widział. jeśli jesteś w niskim trybie i nie chcesz płakać, nie oglądaj, ponieważ jest to rozgrzewający i poruszający dramat o raku u starszych nastolatków/młodej dorosłości, z listą życzeń i nadziei, ciepła i przyjaźni, łez i lęków. jeśli masz raka, znasz kogoś z rakiem lub po prostu chcesz poczuć ciężar raka na swoich barkach, powinieneś obejrzeć „to przyszedłeś”. filmografia i fabuła są genialne i wciągające, zmontowane i połączone z elementami muzycznymi, które współgrają z charakterami i nastrojem opowieści. ma cudowne ciepło w otoczeniu i ma bardzo przytulną atmosferę. gra aktorska jest po prostu niesamowita, na pierwszy rzut oka tak bardzo wciągnęłam się w dramat, że byłam pewna, że ​​aktorka grająca skye naprawdę umrze w prawdziwym świecie. rzadko umieszczam to w postaciach, więc spróbuj sam. Miałem podobne doświadczenie podczas oglądania filmu „Życie jako dom”, więc to naprawdę dobra rzecz. to, co może wydawać się wadą, to długość filmu, jeśli tak, bądź wytrwały, w końcu cię złapie. to jest dramat buulseye i są bardzo polecane przez starego zrzędliwego człowieka.

inż. dr Igor Kowalczyk

To dobry film na pewno wart obejrzenia. Ma ciekawe podejście do nieuleczalnej choroby i myślę, że jest w niej przyjemna równowaga między komedią a dramatem. Szczególnie podobały mi się dowcipy, które sprawiają, że zastanawiasz się, czy można się z nich śmiać. Bardzo dobre były także kreacje dwóch głównych aktorów Asy Butterfield i Maisie Williams.

Zuzanna Król

Niewiele filmów wzbudziło we mnie emocjonalną linkę, ale ten tak! Przez pierwsze 3/4 filmu uśmiechałem się, a przez ostatnią 1/4 jadłem lody ze łzami! Niełatwo mi się rozpłakać, ale cieszę się, że w dzisiejszych czasach widzę film, który ma w sobie jakąś treść!

Dagmara Pawłowska

Zwiastun

Podobne filmy