Po naprawdę ciężkiej kraksie Wheely został zdegradowany z nowicjusza na dorożkarza z górą długów i posiniaczonym ego. Przyczyną wypadku jest nie kto inny jak Putt Putt, jego fan filozoficzny/praktykujący Feng Shui, który stał się najlepszym przyjacielem. Wszystko było w porządku, dopóki Wheely nie popadł w zachwyt nad Bellą, supermodelką z wyższych warstw społecznych. Co gorsza... ma chłopaka! Na szczęście dla Wheely, Bella uważa, że ​​jego uliczny sprytny, przypominający getto, zabawny facet jest pociągający… ale tuż przed szansą poznania jej lepiej, jej zarozumiały chłopak Ben staje mu na drodze. A to nie wszystko... Wheely staje w obliczu jeszcze większego problemu, gdy jego wymarzona dziewczyna zostaje unieruchomiona przez globalny syndykat kierowany przez 18-kołową ciężarówkę Kaiser.

Całkiem fajna animacja z Malezji, a ci, którzy nie lubią tej bajki i wolą Pixara, dlaczego ją obejrzeli? Po prostu obejrzyj zwiastun. Fajna bajka. POLECIĆ!

Kinga Jabłońska

To najgorsze zdzierstwo Aut Disneya, jakie widziałem. Mam na myśli to, że usta są identyczne, cały styl graficzny bardzo podobny, a animacja taka sama, ale gorsza. Nie tylko to, ale jest leniwe, większość samochodów wygląda tak samo, fabuła może być pęczniejąca w Autach 1, postacie są takie same. Dziewczyna wciąż jest wzorowana na Porsche, pomocnik ma zęby i jest głupi jak matka, główna bohaterka dostaje nową farbę i ją zatrzymuje, Frank jest trochę jak Doc Hudson, im więcej oglądasz, tylko gorzej to. Chciałbym, żeby był tam przynajmniej jeden mały żart, który by mnie zachichotał. W całym filmie są też dosłownie 2 helikoptery, pojawiają się dwa razy, raz na początku i raz na końcu. Kiedy dotarli do końca, zapomnieli, który głos trafił do którego helikoptera! Są 2 możliwości i popełnili błąd! 1/10, następnym razem po prostu przekaż budżet „20 000 000 USD”. Poważnie 20 mil na tym?! Przychodzi mi do głowy tyle lepszych rzeczy, na które mógłbym zmarnować tyle pieniędzy.

mgr Gabriela Ostrowska

Jestem Azjatką. Powodem, dla którego zdecydowałem się obejrzeć ten film w kinie, jest to, że chcę wiedzieć, jak rozwija się animacja azjatycka. I byłem naprawdę rozczarowany, kiedy skończyłem oglądać ten film. Poza animacją reszta jest kiepska. To może być najgorszy film animowany, jaki widziałem w tym roku, chociaż są filmy, które nie są dobre, jak Grinch czy Ploey (Islandia). Fabuła jest bałaganem, zagmatwana i kłopotliwa. Reżyser był zbyt chciwy, by umieścić zbyt wiele wątków fabularnych w 1h30m. Humor = 0 i jest to zdzierstwo Pixar Cars na wyższym poziomie. Dyskretna fabuła filmu. Film ma mnóstwo postaci, ale żadna postać nie radzi sobie dobrze. Wiem, że to jeden z najdroższych filmów animowanych w Malezji. Ale niestety dobry film nie oznacza filmu wysokobudżetowego, wydaje się, że ten film pali pieniądze na zabawę. Nie trać czasu na oglądanie tego filmu. Film Emoji jest znacznie lepszy niż ten. Zaufaj mi.

Klara Krawczyk

Poszedłem tam z dziećmi (5 i 9) i chciałem zobaczyć dla nich fajny film. nawet ten mały (z niezbyt wysokimi oczekiwaniami) był całkowicie zawiedziony i zobaczył „chińską” kopię Cars.

Borys Wiśniewski

Cóż, masz wiele mockbusters i to jest ten, o którym będę mówić. Chodzi o samochód o nazwie Wheely O'Wheels, który chce być kierowcą, ale wkrótce wyrusza na przygody. Daję to 0/10. Ma też obrzydliwą, obrzydliwą i okropną animację, a wszystkie postacie są głupie, a muzyka jest okropna, ale jedyne, co lubię, to „Nigdy mnie nie dopadniesz” i scena, w której Bella di Monetti zostaje porwana przez Kaisera, na co zasługuje. ! Przy okazji, oto lista 10 najgorszych filmów 2018 roku 10. Kaczka i gęś 9. Thomas i przyjaciele: Wielkie przygody w wielkim świecie 8. Szerszeń (Bumblebee Mockbuster) 7. Młodzi Tytani GO! Do filmów 6.Sherlock Gnomy 5.Wheely(Samochody Mockbuster) 4.Predator 3.Drapacz chmur 2.Gotti 1.Jad

Olaf Makowski

Zwiastun

Podobne filmy