Informacje o filmie

W 1981 roku Virginia Vallejo jest słynną kolumbijską dziennikarką i prezenterką telewizyjną, która zostaje zaproszona na przyjęcie dla VIP-ów na ranczo Pablo Escobara, nisko urodzonego mężczyzny, który wraz ze swoimi przyjaciółmi zdobył pieniądze i władzę dzięki handlowi narkotykami, zmieniając ich w nowe pokolenie bogatych ludzi w kraju. Uwiedziony swoją charyzmą Virginia rozpoczyna namiętny romans z Escobarem, mimo że jest on człowiekiem rodzinnym, który jest mężem Marii Victorii. W latach 80. Escobar staje się sławny, próbując ulepszyć życie biednego w Medellín i robiąc karierę polityczną na kongresie w Kolumbii, ale Virginia zaczyna rozumieć prawdziwą moc Escobara kontrolującego imperium przestępczości w Kolumbii i rozprowadzającego jego narkotyki na całym USA. Powoduje to, że agent DEA, Shepard, zainteresował się swoim biznesem i Wirginią, kontaktując się z nią i szukając sposobu, aby go powstrzymać. Prezydent Belisario Betancur zawiera sojusz z USA w celu powstrzymania Escobara i jego ekstradycji w celu osądzenia poza Kolumbią, która rozpoczyna wojnę w kraju, aby wyeliminować wszystkich jego wrogów, polityków i niepolityków, uwalniając jego pragnienie krwi i ambicję rządzić wszystkim. Virginia, widząc, że jej kariera i reputacja zostały zniszczone przez Escobara, staje w obliczu ekstremalnej sytuacji: może zginąć z rąk Escobara lub jego wrogów w odwecie albo uratować się, pomagając Shepardowi powstrzymać Escobara, zanim on ją zabije.

Film powinien być po hiszpańsku z napisami. Nie można było śledzić dialogu.

Weronika Sawicka

Sam w sobie może to być przyzwoity film. Ale jeśli oglądałeś Narcos przed tym filmem, wydaje się to tylko pochopnym podsumowaniem serialu, opowiedzianym z punktu widzenia jednej z mniej interesujących postaci. To, w połączeniu z faktem, że powinno być po hiszpańsku, i denerwującym głosem, sprawia, że ​​trudno to oglądać. Jedna zaleta: Javier Bardem jest naprawdę dobry jako Pablo!

inż. inż. Maja Wróbel

Kochający Pablo z pewnością ma chwile grzesznej przyjemności, ale pozostawia uczucie pustki, gdy dobiega końca. Oto historia powstania i upadku kolumbijskiego barona narkotykowego Pablo Escobara. Bardzo sprytne połączenie Javiera Bardema i Penelope Cruz jako pary zdecydowanie większej niż życie, dało tej produkcji strzał w międzynarodowym kasie, zanim trafi na mniejsze ekrany. Bardzo naładowany akcją, Loving Pablo to zwrot w kierunku głównego nurtu dla Fernando Leona de Aranoa, hiszpańskiego pisarza-reżysera najbardziej znanego z dramatów społecznych i politycznych. To, co ostatecznie utrzymuje film do poziomu powierzchownego blichtru, jest adaptacją powieści/pamiętnika Vallejo Kochać Pabla, Nienawiść Escobara. Historia jest opowiadana niemal na tej podstawie i to jest minimalny limit.

inż. doc. Adrianna Lewandowska

Jeśli oglądałeś Narcos, ten film będzie dla ciebie krótkim podsumowaniem. Fabuła oparta jest na książce „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” napisanej przez Virginię Vallejo. Zgodnie z jej punktem widzenia, przedstawia swoją wersję historii Escobara i jego zbrodni. Bardem i Cruz grają w tym filmie niezwykłą rolę, Bardem wygląda jak prawdziwy Pablo. Z tego powodu zgadzam się z innymi użytkownikami, którzy twierdzą, że film byłby lepszy w języku hiszpańskim (jak Narcos). Poza tym polecam ten film, jeśli interesuje Was historia Escobara.

Tomasz Cieślak

Jeśli nie widziałeś Narcos, prawdopodobnie będziesz miał trudności ze zrozumieniem wielu powiązań w filmie. A Wagner Moura był tak dobry, że bardzo trudno rzucić mu wyzwanie, a nie Bardem czy ktoś inny. Po prostu przeciętny film z historią Escobara po sukcesie Narcos..

Kaja Zając

Zwiastun

Podobne filmy