W Jump City Młodzi Tytani przybywają, by powstrzymać Balloon Mana. Kiedy nie może dowiedzieć się, kim są, Młodzi Tytani wskakują w rapową piosenkę, aby się przedstawić i rozproszyć, zmuszając Ligę Sprawiedliwości do interwencji. Krytykują Tytanów za to, że są dziecinni, nie traktują niczego poważnie i przypominają, że nie mają własnego filmu, który udowodniłby ich legitymację. Podczas premiery Batman Again po tym, jak Raven wysłał Challengers of the Unknown w inny wymiar, Robin upokarza się, zakładając, że będzie o nim film, i jest wyśmiewany przez publiczność. Zgodnie z sugestią zespołu, Robin postanawia, że ​​aby nakręcić film o nim i Tytanach, potrzebują arcywroga.

Zdecydowałem się obejrzeć ten film ze względu na humor. Wyglądał bardzo autoreferencyjnie i wydawał się żartować z samego siebie. Lubię takie filmy, jak i wspierające filmy oparte na programach telewizyjnych. Nie byłem fanem serialu, chociaż widziałem kilka odcinków. To było niesamowicie zabawne i szalenie zabawne! Film jest genialną satyrą na filmy o superbohaterach i wyśmiewa się ze wszystkiego, od Marvela i Warner Bros. po DC. To bardzo, bardzo zabawny film, a w czasach, gdy tak wiele filmów o superbohaterach jest tak poważnych, jest to świetny środek do czyszczenia podniebienia. Wysoce rekomendowane!

doc. Kornelia Mazur

Jako nerd z komiksów i tata dzieci, które uwielbiają serial tak samo jak ja, byłem zachwycony, gdy dowiedziałem się, że kręcą film. Dowcip, sarkazm i kamee z uniwersum DC i Marvela są niesamowite. Teen Titans Idź do kina jest dokładnie tym, czego chcą i potrzebują fani serii. Moje dzieci wahają się od 6 do 14 lat i świetnie się bawiliśmy. Śmiali się. Śmiałem się. Cały teatr się roześmiał.

Kornel Górski

Zwiastun

Podobne filmy