Podczas upalnego lata w belgijsko-holenderskiej wiosce przygranicznej ośmiu nastolatków gra w gry odkrywcze, aby przełamać apatyczną monotonię. Rzucają wyzwanie sobie i sobie i wkrótce ich seksualna ciekawość zaczyna zacierać granice między dobrem a złem. Gdy niewinność jest miażdżona w zdeprawowanych grach i wykorzystywaniu seksualnym, nastolatki szybko zamieniają się w bezwzględnych drapieżników.

Ośmioro nastolatków - czterech facetów i cztery dziewczyny - to najlepsi przyjaciele. Pewnego lata z nudów eksperymentują z wszelkimi nowymi sposobami rozrywki. To przeradza się w jakieś ekstremalne zachowanie i doprowadzi do tragedii. Intrygujący film, opowiedziany w sposób, który wciąga i zastanawia, co się stało. Opowiadając historię z perspektywy kilku nastolatków, pojedynczo, otrzymujesz wystarczającą ilość informacji, aby uzyskać fragment obrazu, ale nie wystarczy, aby uzyskać cały obraz. Stwarza to wspaniałe poczucie tajemnicy i sprawia, że ​​zostajesz po więcej. Jednak kiedy wszystko się układa i tajemnica zostaje ujawniona, jest to trochę rozczarowujące. Rewelacja jest raczej płaska, a to, co się stamtąd rozwija, wydaje się nieprawdopodobne. Jest jednak dość aktualna i prowokująca do myślenia.

Zuzanna Lis

Podobał mi się film. Miło zobaczyć film, który nie podąża za stereotypami ani nie traktuje siebie zbyt poważnie. Nie mogę uwierzyć, że nigdy wcześniej nie słyszałem o tym filmie. O wiele lepszy niż przereklamowany film „De Premier”. Film zaczyna się świetnie, po 1/4 traci rozmach, ale nabiera tempa w połowie do końca. Sceny były dobrze zrobione, ale sposób ich łączenia był trochę bałaganiarski, to moja jedyna skarga. Bardzo dobre aktorstwo, 8 dzieciaków zagrało bardzo przekonująco. Ogólnie świetny i zabawny film, nie najlepszy, ale powiew świeżego powietrza w czasach, gdy wiele przeciętnych filmów pojawiało się cały czas.

Przemysław Marciniak

Podobne filmy

Harold i Maude

Harold and Maude