Fred Flarsky (Seth Rogen) jest utalentowanym i wolnym duchem dziennikarzem, który ma skłonność do kłopotów. Charlotte Field (Charlize Theron) to jedna z najbardziej wpływowych kobiet na świecie. Inteligentna, wyrafinowana i znakomita, jest potężnym dyplomatą z talentem do... no, głównie wszystkiego. Nie mają ze sobą nic wspólnego, poza tym, że była jego opiekunką i zakochaną w dzieciństwie. Kiedy Fred niespodziewanie ponownie nawiązuje kontakt z Charlotte, oczarowuje ją swoim deprecjonującym humorem i wspomnieniami o jej młodzieńczym idealizmie. Przygotowując się do startu w wyborach prezydenckich, Charlotte impulsywnie zatrudnia Freda jako swojego autora przemówień, ku przerażeniu jej zaufanych doradców. Fred, ryba bez wody w elitarnej drużynie Charlotte, jest nieprzygotowany na jej wspaniały styl życia w świetle reflektorów. Jednak iskry lecą, gdy ich niewątpliwa chemia prowadzi do romansu dookoła świata i serii nieoczekiwanych i niebezpiecznych incydentów.

Dwa odprowadzenia zabijają to razem i szczerze, z jakiegoś powodu nie chciałem tego oglądać, ale cieszę się, że to zrobiłem.

inż. Eliza Lewandowska

Naprawdę fajna komedia romantyczna prowadzona głównie przez dobrą obsadę i sprytne pisanie. Równowaga między romansem a komedią działa i lekko skłania się ku tej drugiej, mając wystarczająco dużo zabawnych żartów, aby utrzymać film. Pismo jest dowcipne i nieco oryginalne. Nie wszędzie, ale dla większości tak się wydaje. Nie jest tak, że wszystkie dowcipy dobrze się układają, ale jest ich wystarczająco dużo, co zapewniało mi rozrywkę przez cały film. I chociaż żaden z nich nie kazał mi chwycić się za brzuch, z pewnością były zabawne. W jakiś sposób pisarzom udało się również uniknąć oczywistych terytoriów, takich jak dowcipy o seksie i toaletach. Obsada sprawia, że ​​film działa. Charlize Theron jest wyjątkowa. Po prostu staje się coraz lepsza z każdą rolą, którą gra. Zawsze tak cudownie ją oglądać. June Diane Raphael była również świetnym wyborem na casting. Seth Rogen z pewnością nie jest moją filiżanką kawy, ale pasuje do tej roli. Jest bardziej dojrzała niż zwykła rola/film Setha Rogena - co moim zdaniem jest dobrą rzeczą.

Patrycja Kozłowska

Właściwie pobrałem ten film, ale unikałem go przez długi czas, myśląc, że byłby okropny. To najlepszy film, jaki widziałem od bardzo dawna. Ekolog i kandydat na prezydenta zatrudnia sąsiada z dzieciństwa jako autora przemówień. Jeśli znasz Setha Rogena, znasz jego komedię. Jest jednocześnie sprośny i dowcipny, i zupełnie zaskakujący, że się w nim zakochałam. To historia miłosna najdziwniejszego i najbardziej autentycznego kalibru.

doc. inż. Alan Makowski

Zwiastun

Podobne filmy