Kiedy Sam odzyskuje przytomność w środku zatłoczonego metra, nie wie, jak się tam dostał, skąd się wziął, ani nawet nie wie, jak się nazywa. Gorączkowo poszukuje swojej tożsamości, korzystając z zawartości swojego plecaka. Powoli, ale pewnie zdaje sobie sprawę, że jego życie jest w wielkim niebezpieczeństwie.

Poszedłem zobaczyć ten film z małymi oczekiwaniami; Holenderskie filmy zwykle nie są moimi ulubionymi, nie ma holenderskich filmów science fiction, które znam, a fabuła „państwa policyjnego” też nie jest moim gustem. Wyobraź sobie moje zdziwienie, kiedy obejrzałem ten film i naprawdę bawiłem się od początku do końca! Aktorstwo jest bardzo dobre, mroczna atmosfera wiarygodna, a fabuła, choć prosta (a może dlatego, że jest prosta), czasami trzyma cię na krawędzi. Poza tym uważam, że orzeźwiające jest oglądanie filmu science fiction bez miliona dolarów budżetu na efekty specjalne; pozostawia więcej na historię i postacie, a ten film wykonał to bardzo dobrze. Nie jest to przebój kinowy i prawdopodobnie nie obejrzę go ponownie, ale polecam obejrzenie go wszystkim miłośnikom science fiction :-)

Nina Kaczmarek

Tylko trafiłem na ten film, więc nie miałem żadnych oczekiwań i zawsze ignoruj ​​oceny IMDb. Wysoka ocena jest przyznawana za wiarygodną kreację Matthijsa jako Sama, który błyszczał w każdej scenie. Fabuła nie różni się od wielu, w których początkowe sceny przedstawiają głównego aktora budzącego się bez pamięci, ale jest dobrze opowiedziana. Wydawało mi się to przewidywalne, gdy oglądam wiele filmów z gatunku science-fiction i prawie natychmiast widziałem od scen początkowych, w których zmierzała fabuła i ostateczne zakończenie. Będę uważał na Matthijsa jako potencjalnego lidera, który z łatwością mógłby przejść do filmu o dużym budżecie, ale nie może powiedzieć tego samego o żadnym innym drewnianym przedstawieniu.

inż. mgr Klara Olszewska

Stylizowana RZECZYWISTOŚĆ. To była niesamowita przygoda. Zajęło mi trochę czasu, aby się do tego ogrzać. Myślałem, że to jakiś film w stylu milenijnego niepokoju. Ale potem stało się więcej. A potem więcej. Powinno to zobaczyć o wiele więcej ludzi, którzy odczuwają klaustrofobiczny terror naszego życia informacyjnego i najazdowego. Bardzo niewiele aspektów było ostatecznie pochodnych lub przewidywalnych. Ale te pojawiają się po spędzeniu dużo czasu na próbach zrozumienia, co się dzieje. Nie jestem hakerem-geekiem ani nic podobnego, więc mogą być pewne rzeczy, z których inni mogą się wyśmiewać, takie jak nieścisłości w języku komputerowym lub jakiekolwiek inne dryblingi, które nie mają nic wspólnego z dobrą, dobrze opowiedzianą historią. Niezależnie od tego, po prostu zdaj sobie sprawę, że to naprawdę dotyczy dystopijnego społeczeństwa, jest to fikcja i została tak dobrze wykonana. Zalecana.

Jeremi Krajewski

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem pomost między amnezją a robieniem notatek, pomyślałem, że będzie to struktura podobna do fragmentów pamięci. W efekcie zaprezentowano zwykły film science fiction. Tematy i punkty wejścia są zbyt powszechne, aby mogły być sztuczkami.

mgr Dagmara Sobczak

Ekscytujący holenderski film akcji od początku do końca. Na początku fabuła wygląda trochę jak fabuła z „tożsamości bourne”, ale po około 20 minutach straciła ten obraz. Lokacje były bardzo piękne i idealne do filmu. Aktorzy wykonali dobrą robotę i byli dobrze obsadzeni. Matthijs wykonał dobrą robotę jako Sam, a ja lubiłem Ellę jako Larę. Sceny akcji były niesamowite, a walki były dobre. Byłem mile zaskoczony, kiedy zobaczyłem ten film. Zwykle nienawidzę holenderskich filmów, zawsze ta sama fabuła, złe aktorstwo itp. Ale to było ekscytujące od samego początku. To było ekscytujące od początku do końca. Po raz pierwszy w życiu naprawdę polubiłem holenderski film! Dobra robota, panie Blok!

Alan Szulc

Podobne filmy