Eye on Juliet opowiada historię niezwykłego spotkania między Gordonem (Joe Cole), operatorem sześcionogów, a Ayushą (Lina El Arabi), młodą kobietą z Bliskiego Wschodu. Gordon, strażnik rurociągu w tym pustynnym regionie, jest zafascynowany Ayushą, pilotując swojego robota-pająka z drugiego końca świata, w Ameryce. Ayusha zostaje obiecana starszemu mężczyźnie, którego nie kocha. Pomimo odległości, wzajemnego strachu i niedoskonałej interakcji, zrobi wszystko, co w jego mocy, aby pomóc jej uciec przed losem.

Muszę przyznać, że jestem niezmiernie zaskoczony, że ten film powstał. Gdyby ktoś podsunął mi ten pomysł, wątpię, czy bym na niego poszedł. Może dlatego byłem pod takim wrażeniem. Gdybym miał zawęzić wszystkie rzeczy, które kocham w tej historii, musiałbym zacząć od wyjątkowego aktorstwa. To z łatwością mogło trafić na flopie z każdą inną obsadą. Mimo że nie rozpoznałem ani jednego aktora z poprzednich ról, wszyscy wypadli jako wytrawni profesjonaliści. Być może wynika to z wyjątkowej reżyserii, pisania i montażu. nie mogę powiedzieć. Mogę tylko powiedzieć, że nieoczekiwanie wciągnęła mnie ta historia i bardzo przekonujące postacie.

Anna Szymańska

Zdobywca nagrody w Wenecji ? Tak, motyw idealnie pasuje i zasługuje, ale nie tak, jak się okazało, ponieważ uważam, że jest tani. Jestem miłośnikiem filmów i nie chcę być krytykowany... Dobry film, ale trzeba powiedzieć, że jest przereklamowany. Film na początku nie wciągnął mnie dobrze w tę historię. Tempo było trochę wolne i skończyło się tak, jak sobie wyobrażałem. Szkoda, że ​​mogło to być legendarne arcydzieło fabuły o ogromnej skali.

Rozalia Baran

Kochałem aktorów i historię. Tak, to naciągane, ale spójrz jeszcze raz, jak leniwe są niektóre firmy, kiedy traktują swoich pracowników jak roboty, które robią. o historii, która jest tak słodka, jak głupie są komunikaty romskie. To zadziałało dla mnie.

Rozalia Rutkowska

Zwiastun

Podobne filmy