Flora to słoń cyrkowy, który nie potrafi już wykonywać swoich sztuczek. W noc przed planowaną eutanazją, czternastoletnia córka właściciela cyrku, Dawn, wykrada Florę z cyrku. Wszystko, co stoi między nimi a bezpieczeństwem rezerwatu słoni, to dwieście kilometrów lasów, jedna szalejąca rzeka, dwóch łowców słoni i strach, że tego nie zrobią.

Uwielbiam filmy o zwierzętach, ale to był tylko przeciętny film (ze świetną scenerią i przyzwoitą grą aktorską). Jednak większość filmu była trudna do „zakupu”. Jenna Ortega jest świetną młodą aktorką i jestem przekonana, że ​​w przyszłości będzie robić lepsze filmy. Polecane, ale nie miej wygórowanych oczekiwań.

mgr Olgierd Jakubowski

Ok ok, więc przed moimi były tylko cztery recenzje... Nie, to nie jest epopeja, ale historia stojąca za tym filmem jest zdecydowanie fascynująca… po prostu musisz pokochać Florę, starszą słonicę cyrkową, która nie potrafi już robić swoich sztuczek. 14-letnia córka właściciela cyrku dowiaduje się, że Flora jest zaplanowana na eutanazję jako najwłaściwszy sposób na rozwiązanie „problemu” i kradnie Florę, wyruszając w podróż, by zabrać ją do pobliskiego rezerwatu. Właściwie to nie wszystko jest w pobliżu, a małe mini-przygody piętrzą się, gdy łowcy zwierzyny i inni są blisko... Przepraszamy, ale to jedna z tych podnoszących na duchu historii, które coraz mniej ludzi zdaje się doceniać w dzisiejszym świecie... jest warta 97 minut twojego czasu...!!

Mikołaj Rutkowski

Zwiastun

Podobne filmy