Informacje o filmie

Dwa lata po wydarzeniach z pierwszego filmu Mac (Seth Rogen) i Kelly (Rose Byrne) próbują sprzedać swój dom wraz z narodzinami kolejnego dziecka. Para Eric (Sam Richardson) i Jessica Baiers (Abbi Jacobson) chcą kupić; prawdziwy tor (Liz Cackowski) mówi Macowi i Kelly, że ich dom jest w depozycie przez 30 dni, więc kupujący będą sprawdzać co jakiś czas, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Tymczasem przyjaciel Maca, Jimmy (Ike Barinholtz) i jego ponownie żona Paula (Carla Gallo) również spodziewają się dziecka. W sorority Phi Lambda, Shelby (Chloë Grace Moretz), studentka pierwszego roku, dowiaduje się, że stowarzyszenia nie mogą organizować imprez i mogą uczestniczyć tylko w imprezach bractwa. Shelby idzie na przyjęcie bractwa i poznaje dwóch innych pierwszoroczniaków, Beth (Kiersey Clemons) i Norę (Beanie Feldstein).

Mówię poważnie, dosłownie nikt w teatrze się nie śmiał. Było bardzo mało chichotów, ale ani jednego śmiechu. Film był jak tortura, ponieważ w kółko powtarzali ten sam żart. Dowcip, który nie był zabawny za pierwszym razem, gdy został użyty, został wygłoszony wiele razy. Pierwszy film Sąsiedzi był zabawny, nie najśmieszniejszy film ani nic w tym stylu, ale całkiem zabawny. Ten film jest nie do zniesienia. Pamiętasz, jak ci mówiłem, że wciąż powtarzają te same dowcipy? Było dosłownie 10 minut, w których film używał tego samego żartu około 5 razy. Mniej więcej w tym czasie spojrzałem na zegarek i zobaczyłem, że jestem tylko 20 MINUT DO GŁUPIEGO FILMU! Zasadniczo problem z tym filmem polega na tym, że nie jest zabawny i ciągle używa tych samych dowcipów. Wielokrotnie używają nawet żartów z oryginalnego filmu. To było po prostu smutne. Kolejna sprawa, myślę, że SETH ROGEN STAŁ SIĘ NOWYM ADAMEM SANDLEREM. Wciąż gra tę samą postać w jednym filmie i wreszcie całkowicie wyczerpał jego powitanie. To będzie ostatni raz, kiedy zapłacę pieniądze, aby obejrzeć film Setha Rogena. Kolejną rzeczą, której się dowiedziałem, jest to, że Chloë Grace Moretz jest oficjalnie okropną aktorką. Wszyscy kochali ją jako Hit-Girl i odkąd KickAss dostała darmową przepustkę od wszystkich (w tym ode mnie), ale w tym filmie możemy zobaczyć mnóstwo jej aktorstwa i to jest jak oglądanie odrzuconych scen z TWILIGHT MOVIE. Masz jej dosyć po około 40 minutach. Człowieku, wiem, że wszyscy zaangażowani w ten film zrobili to za wypłatę, ale myślę, że ostatecznie zaszkodzi to więcej niż kilku karierom. OSTRZEŻAM, OSZCZĘDZAJ PIENIĄDZE I NIE PŁAĆ GROSA ZA OBEJRZENIE TEN FILM. TO DOBRZE. Zostałeś ostrzeżony.

mgr doc. Róża Sawicka

„Sąsiedzi 2: Sorority Rising” to kretyńska i nieśmieszna komedia, która wydaje się być napisana przez nastolatka (lub grupę nastolatków) z upośledzeniem umysłowym. Nie sposób śmiać się z obrzydliwych, głupich i niespójnych seksistowskich sytuacji opartych na tym samym dowcipie. Nie ma historii, a co za tym idzie nie ma scenariusza. Geje występują w filmie tylko po to, by przyciągnąć gejowskie społeczności, a ich wątek jest okropny. Chloë Grace Moretz stała się znana dzięki „Kick-Ass”; teraz powinna znaleźć innego agenta, ponieważ większość jej filmów to indyki. Mój głos to dwa. Tytuł (Brazylia): „Vizinhos 2” („Sąsiedzi 2”)

Nicole Czarnecka

Zwiastun

Podobne filmy