Po zaadoptowaniu przerośniętego i rozczochranego bezpańskiego psa, Duke, w Sekretnym życiu zwierzaków domowych (2016), rozpieszczona ukochana właścicielka Maxa, Katie, przyprowadza do domu jeszcze jednego idealnego nieznajomego: niebezpieczne małe stworzenie, które ludzie nazywają dzieckiem. Jednak gdy nieśmiało tworzy się nieoczekiwana więź między chłopcem a psem, Max jest pochłonięty troską o bezpieczeństwo bezbronnego dziecka. Teraz niepewny i nadopiekuńczy pies-tata musi nauczyć się, jak mniej kontrolować z pomocą twardego psa pasterskiego, Koguta, jako bohaterskiego królika Snowballa i Daisy, zadziornego Shih Tzu, które łączą siły, aby uratować białego tygrysa młode ze szponów bezwzględnego właściciela cyrku. Oczywiście Gidget, włochaty Pomorzanka, również ma zadanie, aby odzyskać cenny przedmiot. Czy wszystko ułoży się najlepiej?

Zaczęło się dobrze, przypominało tę samą starą wspaniałą historię i postacie. Wszystkie oczywiście są niesamowite. Historia rozwija się bardzo dobrze, ale jeden koniec utknął. Nie tworzy wokół intensywnej atmosfery. Wydaje się, że to krótka historia. Zaledwie 70 minut opowieści, reszta do zakończenia zajmuje 15 minut. Nawet punkt kulminacyjny jest w latach 70. Bardzo krótki. Bardzo krótki. Muszę to naprawdę sprawdzić. Nie jest to nawet kompletny film, chociaż budzi wiele śmiechu. Mimo to pierwszy był lepszy! Średnia próba!

mgr Ignacy Wróblewski

Lepiej niż prequel. Sekretne życie zwierzaków domowych 2 to trzy historie połączone w ciągłość i humor. Zwierzęta i dzieci były tematem przewodnim Maxa. Max pies, który się martwi, jest z psem hodowlanym Kogutem (głos Harrisona Forda), który wyrusza na przygodę. Snowball wyrusza na przygodę, aby uratować tygrysa, a Gidget musi odzyskać piłkę Maxa, co jest zabawnymi przygodami. Scena z laserowym światłem kota jest zabawna. Niestety nie ma zbyt wiele Sweet Pea, the Budgie, ale Sweet Pea jest słodki jak zawsze. Zabawne, jak papużka falista wygląda tak poważnie, jak papużki faliste. Nie zwykłe, zbyt ciężkie wiadomości społeczne i sformułowane zwierzę odchodzi z domu i gubi historię. Animacja nie była zwykłym filmem o superbohaterach w stylu CG I. Warte obejrzenia. Byłem mile zaskoczony, gdy obejrzałem sequel, który jest lepszy od prequela. Warte obejrzenia. 9 gwiazdek. Przez cały film ani jeden dzieciak się nie nudził, a publiczność była całkowicie zachwycona.

mgr inż. Aleksander Szymański

Zwiastun

Podobne filmy

Poznaj naszą rodzinkę