Informacje o filmie

Michelle Darnell jest zamożną (jest czterdziestą ósmą najbogatszą kobietą w USA), odnoszącą sukcesy, narcyzową, zuchwałą i przesadną bizneswoman swojego własnego imperium z siedzibą na Manhattanie. Jest przejawem jej wychowania, ona, sierota, została odrzucona przez szereg rodziców, którzy ją adoptowali, ale w końcu odesłali ją z powrotem do katolickiego sierocińca. Jej życie zmienia się nagle, gdy zwrócił się do władz przez bezwzględnego rywala biznesowego Renault (którego prawdziwe nazwisko brzmi Ronald, zmieniając je na ważniejsze) za wykorzystywanie informacji poufnych, on był poważnym chłopakiem dwadzieścia pięć lat temu, zanim któryś z nich stał się bogaty i odnosił sukcesy. Po wyjściu z więzienia Michelle, teraz zbankrutowana, nie mając dokąd się udać i nikogo, do kogo można by się zwrócić z jej ostatnimi współpracownikami, którzy spalili mosty w ich prawdziwej niechęci do niej, w końcu zwraca się do tego, kto był jej ciężko pracującym, ale niedocenianym asystentem, samotna matka Claire Rawlings, zabierająca Michelle do swojego maleńkiego mieszkanka na Brooklynie tylko za namową swojej empatycznej dziesięcioletniej córki Rachel Rawlings. Ponieważ żaden z tych byłych współpracowników nawet nie chce z nią rozmawiać, Michelle musi znaleźć sposób, aby wrócić do stylu, do którego jest przyzwyczajona. Wierzy, że znalazła drogę zarówno przez Rachel, jak i Claire, które muszą zdecydować, czy Michelle jest warta ryzyka, jej biznesplan, który ma na celu wzmocnienie pozycji dziewczyny, czego sama nauczyła się na własnej skórze. Sama Michelle może być największą przeszkodą w wynurzaniu się dobrze skrywanych niepewności.

Melissa McCarthy ponownie uderza – tym razem w rywalizującą grupę młodych handlarzy słodyczami, znaną jako Jaskier. Szef śmiał się głośno, przezabawny, ale także serdeczny. Dziwaczna obsada postaci w tym filmie zapewniła kilka absurdalnych i zabawnych momentów, ale najlepsze sceny były między Darnellem i jej najnowszym protegowanym – młodą Rachel, która szybko stała się jak rodzina dla głodnego pieniędzy Darnell. McCarthy zawsze przoduje w komedii fizycznej, ale to pewność siebie i szybki dowcip jej bohaterki przyczyniły się do powstania filmu. Ogólnie po prostu pokochałem ten film.

Grzegorz Lewandowski

Melissa McCarthy jest przezabawna... Ten film jest lepszy niż jego ocena. Tak, są rzeczy, które nigdy by się nie wydarzyły i ludzie narzekają na to, ale to nie jest dziwaczny dokument, to komedia. To ma być trochę śmieszne. To dobry film, jeśli chcesz się pośmiać. Nie mogę się doczekać następnego napisanego przez nią i Bena Falcone'a.

Kalina Nowicka

Zwiastun

Podobne filmy