Informacje o filmie

Zawodnicy mieszkają w apartamentowcu prezentującym niesławne koło na zewnątrz. Są dosłownymi sąsiadami, ale nigdy nie spotykają się twarzą w twarz. Komunikują się za pośrednictwem aplikacji społecznościowej o nazwie „The Circle”. Mogą stworzyć profil jako siebie lub wymyślić fałszywą osobowość, aby grać jako. Regularnie oceniają innych graczy na podstawie ich wrażeń za pośrednictwem interakcji w mediach społecznościowych, a najwyżej oceniani gracze stają się wpływowymi. Influencerzy mogą blokować lub eliminować gracza, dopóki ostatecznie nie zostanie wyłoniony zwycięzca.

O mój Boże! Myślałem, że ten program będzie nudny, kiepski i denerwujący itp. ALE obsada pierwszego sezonu całkowicie podbiła moje serce. Skończyło się to słodkim, nieco inteligentnym i całkowicie zabawnym i niesamowitym show. Wcale nie jestem w telewizji reality, ale ten program mnie zafascynował. Jestem ciekaw, czy ton zmieni się w kolejnych sezonach, ale zdecydowanie wyszedł swingujący. Miejmy nadzieję, że przepis nie zależy od Chrisa, Joeya, Sammie, „Rebeki” czy Shooby'ego, aby przyniósł specjalność.

Krzysztof Borowski

Nie mogę przestać oglądać... to naprawdę dobre. Poza tym, czy to tylko ja, czy ten Alex/Adam wygląda i brzmi jak Steve Carrell?!!! Prawie jak jeden z jego filmowych bohaterów 😂

Tola Baranowska

Zwiastun

Podobne filmy

Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi

Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi