Jedna długa dekada po postapokaliptycznych wydarzeniach w Zombieland (2009), prężny kwartet ocalałych – twardy jak gwoździe eksterminator zombie, Tallahassee; jego rządzący towarzysz Kolumb; Wolna duchem łowczyni Wichita i jej młodsza siostra Little Rock znajdują się na łonie opuszczonego już Białego Domu. Jednak w wściekłym świecie wciąż opanowanym przez rzesze chodzących trupów i zmutowanych odmian wyewoluowanych animowanych zwłok, separacja z premedytacją wyśle ​​drużynę z powrotem do punktu wyjścia, ponownie szukając ziemi obiecanej. Teraz cała nadzieja spoczywa na Babilonie: całkowicie organicznej gminie błogich pacyfistów-wegetarian, którzy uwielbiają imprezować. Czy to koniec drogi?

Grupa anty-zombi powraca i dobrze się bawi. Ale wkrótce wszystko zaczyna się zmieniać, ponieważ motywy bohaterów się komplikują. Poza tym zombie są teraz mądrzejsze... Wydaje się, że sequel jest lepszy niż pierwszy film, ale prawdopodobnie musisz zobaczyć pierwszy, aby porównać, a także zdobyć dowcipy. Doceniłem kamee, ponieważ pomogły w tempie filmu. I oczywiście w filmie jest dobry zestaw aktorów, którzy pomagają w dostarczaniu zabawnych jednolinijek, które zapewniają rozrywkę przez cały czas. 7/10 głupio zabawny film.

Joanna Nowak

Właśnie wyszedłem z Zombielandu: Double Tap Nie byłem największym fanem pierwszego filmu, myślałem, że to zabawne, ale nigdy nie czułem potrzeby ponownego obejrzenia go i szybko o nim zapomniałem, dopóki nie ogłoszono sequela. Czasami jest to śmieszny śmiech, wiem, że w filmach o apokalipsie zombie nie można się spodziewać śmiechu, ale jest ich dużo. Podczas mojego pokazu było dużo śmiechu. Woody Harrelson jest tak samo niesamowity jak zawsze i jest w szczytowej formie, zawsze miło jest widzieć Emmę Stone odgrywającą zabawną rolę, jej role ostatnio tak poważne! Tak, wiem, że jest zdobywczynią Oscara i powinna grać najlepsze role, jakie może dostać, po prostu miło jest widzieć ją ponownie bawiącą się w roli, ponieważ jest dobrą aktorką komediową, uwielbiam niektóre z jej wyrazów twarzy. Teraz, kiedy słyszę imię Abigail Breslin, zawsze pojawia się w mojej głowie mała dziewczynka z My Sisters Keeper i Little Miss Subshine, zawsze zapominam, że dorosła!! Chociaż myślałem, że myślałem, że była świetna w Maggie z Arnie. Tutaj też jest fajna, chociaż jej postać jest bardziej narzędziem fabularnym niż cokolwiek innego. Trochę marnowania jej talentów. Ale to Zoey Deutch ukradła mi film. Była taką nieoczekiwaną, rozkoszną niespodzianką. Granie głupiej blondynki jest trudne do zrobienia bez bycia denerwującym!! Generalnie poza jednym lub dwoma występami nienawidzę frazesu głupiej blondynki, ale ona to robi. Nie zdziwiłbym się, gdyby to była jej przełomowa rola.

Dominik Bąk

Obejrzałem ten film w najlepszym możliwym momencie - podczas wybuchu Covid19 i całkowitej blokady. Można więc odnieść się do tego, jak tutaj Zombie zabijają świat, tutaj ludzie umierają od wirusa. Mam nadzieję, że wkrótce wszystko będzie dobrze! Cóż, widziałem mieszane recenzje tego, które zwykle mają sequele. W związku z tym nie miałem zbyt wielu oczekiwań, ale uwierz mi, okazało się, że jest jeszcze fajniej. Jest więcej śmiechów, jest bardziej zabawnie. Ma więcej lepszych postaci, niektóre są naprawdę szalone! Talahassee i Columbus są tak dobrymi ludźmi w zespole, jestem zachwycony! Są dwoje z najlepszych, kiedy się spotykają, zwłaszcza Talahassee. To bardzo ryzykowne, każda postać dość dobrze uzasadnia swoją rolę. I tak, zombie ewoluowały! Od tego zaczyna się pierwsze zdanie filmu. Bez spoilerów. Oceniam ten bardzo wysoko, dla mnie ten pierwszy jest mało, bardzo mało przereklamowany, a ten jest dość niedoceniany. Obejrzyj to najpierw, a potem to! Spodoba ci się oba, a może jeszcze ten jeden. Nie rozumiem, dlaczego ten ma niższą ocenę. Podobały Ci się moje recenzje? Jeśli tak, uśmiechnij się! Jeśli nie, weź głęboki oddech i uśmiechnij się!

Janina Nowakowska

Zombieland 2 dołącza do cenionych szeregów sequeli, które nie rozczarowują całkowicie, z wykończeniem „prawie tak dobrym jak oryginał”. Członkowie obsady nadal dobrze się ze sobą łączą 10 lat później. Zoey Deutch jest godnym uwagi nowym dodatkiem, którego postać jest początkowo absolutnie nie do zniesienia ze względu na czystą dziwaczność, ale w końcu dorosła do mnie. Zombieland ma trochę komedii, trochę ciepła i zdrową ilość zabijania zombie. Coś dla każdego tutaj.

Maria Jakubowska

Zwiastun

Podobne filmy