„W tej zabawnej, podwodnej przygodzie Barbie i jej siostry odwiedzają Kena na jego letnim stażu, gdzie pracuje na rafie koralowej badając delfiny. Nurkując i badając rafę, siostry odkrywają rzadkie, tęczowe delfiny, które odwiedzają je tylko raz w roku . To niesamowite znalezisko zachęca ich do lepszego poznania sposobu ochrony koralowca i całego życia morskiego, które tam żyje. Wtedy poznają Islę, tajemniczą nową przyjaciółkę, która również ma misję uratowania koralowca. Okazuje się, że zadanie wydaje się proste. być nie lada przygodą, gdy okazuje się, że Isla jest naprawdę syreną. Ale nie ma czasu na świętowanie posiadania syreny dla przyjaciela, ponieważ Isla potrzebuje pomocy Barbie i jej sióstr oraz delfinów, aby uratować sytuację.

Jedyne pytanie, jakie miałem przez cały film, brzmiało 1. Dlaczego Ken był tak nieproporcjonalny? 2. Dlaczego do cholery Isla próbowała przeciąć linę muszlą morską?!?

Tadeusz Pawłowski

Wypożyczałem wszystkie filmy związane z Barbie dla mojej 4-letniej córki i oczywiście wydaje się, że ona je lubi. Z perspektywy dorosłych myślę, że są tacy sobie. Z pewnością nie mają takiej jakości, jak jakiekolwiek filmy kinowe, a nawet niektóre inne filmy przeznaczone dla dzieci, które widziałem, ale są odpowiednie dla młodzieży. Teledysk był pełen czegoś, co wydawałoby się przyzwoitym pisaniem piosenek, ale nie było nic, co by wzbudzało podziw ani chwytliwe. W końcu moja córka straciła zainteresowanie po około 15-20 minutach, co nie jest dobrym znakiem. Oczywiście, z powiązaniami z niekończącej się dostawy reklam Barbie z hasłem „USŁUCHAJ BARBIE ŚPIEWAJĄCY PO RAZ PIERWSZY”. Sprzedaż na pewno będzie dobra. UWAGA: Nie ma nic bardziej irytującego niż „wystawiana” rolka z wpadką. Według standardów Barbie i tych, którzy kochają tego rodzaju „przyjazne dzieciom” potrawy, jestem pewien, że był to produkt godny uwagi. Chociaż zdaję sobie sprawę, że nie został napisany dla mojego przedziału wiekowego, nadal muszę to wytrzymać, a więc mam prawo do uczciwej opinii. Chociaż nie krytykuję tego filmu przed moim własnym dzieckiem, mój punkt wyjścia jest na tym forum. Mam wyobraźnię i uważam, że wiele filmów dla młodszego zestawu jest zabawnych, ponieważ kiwną głową dorosłym widzom. Niestety, nie znalazłem niczego takiego w tym wydaniu i wykryłem wyraźne użycie narzędzi marketingowych/sztuczek marketingowych, aby zdobyć widzów dziecięcych. Z mojej strony, kiedy docelowa publiczność nie może być nawet zabawiona, czuję się trochę bardziej usprawiedliwiony, zamieszczając MOJĄ WŁASNĄ recenzję. Rozluźnij się, to opinia, której oczywiście nie podziela pozorna „Magia Barbie”, której brakowało mojej rodzinie.

doc. Angelika Chmielewska

Zwiastun

Podobne filmy