Niezdolna do przezwyciężenia fundamentalnych różnic między nimi po odkryciu niejasnej strony chrześcijan, Anastasia w końcu znajduje odwagę, by żyć dalej; jednak jest całkowicie nieświadoma, że ​​Christian nadal desperacko chce ją odzyskać. Wkrótce dwójka kochanków będzie musiała renegocjować warunki zupełnie nowego, bez zasad, bez kar - a przede wszystkim - bez tajemniczej propozycji, we właściwej "waniliowej" relacji bez żadnych zobowiązań. Ale, nieuchronnie, dobrze ukryta przeszłość Christiana dogoni ich, by w końcu odsłonić szkielety w jego szafie. Czy i tak już kruchy związek, o którego ustanowienie tak zaciekle walczyli zarówno Anastasia, jak i Christian, jest zagrożony?

Ani tak dobre, ani tak złe, jak wydaje się sądzić wielu komentatorom. Posiada wysokie walory produkcyjne. Kierunek jest dyskretny. Nie czytałem powieści, więc nie mogę komentować materiału źródłowego. Dakota Johnson całkiem dobrze trafiła w przekupną, naiwną postać i wygląda przy tym miażdżąc. Jednak Jamie Dornan... W komentarzu do pierwszego filmu porównałem jego głębię emocji do terminatora. W tym przynajmniej próbuje emocjonalnych scen. Nie radzi sobie dobrze, ale próbuje. Obsada drugoplanowa, zwłaszcza Marcia Gay Harden, była całkiem dobra, z wyjątkiem Kim Basinger. Naprawdę nie ma powodu, aby to oglądać, z wyjątkiem kontynuacji pierwszego filmu. Nigdy nie mógł stać sam.

inż. doc. Nadia Majewska

Jeden z najgorszych filmów, jakie widziałem od lat. Okropne aktorstwo, bez fabuły i bezsensownych scen seksu.

Antonina Malinowska

Występuje Minnesota Johnson jako uległa dziewczyna i Jamie Doorknob jako dominujący, kontrolujący chłopak. To jest soft-core dla dziewcząt i zauważyłem, że pokaz, w którym brałem udział, był prawie wyłącznie żeńską publicznością. Pamiętaj jednak, że sceny erotyczne nie są rodzajem seksu, który dziewczyny chcą oglądać lub prawdopodobnie lubić. Nie przejmowałem się głównymi aktorami, którzy mieli bardzo mało chemii między scenami seksu, a nawet te były dość nudne, scena w windzie jest dobrym przykładem tego, co mam na myśli. Fabuła jest słaba, dramat to bzdura, aktorstwo jest drewniane, a dialogi to śmieszna bzdura. Film jest mimowolnie zabawny, gdy ma być poważny, i nudny, gdy ma być seksowny. Chociaż seksowniejszy niż oryginalny film (mówi mi żona), nie jest tak seksowny graficznie jak książka. Przesiedziałem ten ból i na koniec poczułem się zadowolony, że nie jestem Christianem Greyem, chociaż bycie miliarderem zawsze jest bardzo pociągające. Podsumowując, jest to śmieciowa kontynuacja oryginalnego śmiecia, ale sprawdzi się bardzo dobrze, ponieważ został wydany w ograniczonym oknie zbiegającym się z okresem walentynkowym.

Julia Makowska

Przez ostatnią połowę 50 odcieni przesiedziałem dzisiaj ciemniej, ponieważ moja siostra używała mojego Macbooka, aby go oglądać ... Pozwól, że podsumuję to dla Ciebie: On: „Nie radzę sobie z ludźmi, bo jestem tajemniczy”. Ona: „Lubię tajemniczość, ale boję się, bo jestem krucha”. On: „Nie bój się, to ja się boję… zranienia cię”. *Uprawiaj seks* Ona: „Jesteś taka troskliwa, może źle cię oceniłam. Teraz chcę być zraniona… tylko nie emocjonalnie”. On: „Zawsze krzywdzę ludzi, ale nigdy nie skrzywdziłbym ciebie… chyba że ty tego chciałeś”. Ona: „Ała, ranisz mnie. Teraz moje uczucia są zranione i jestem smutna i boli mnie całe moje życie”. On: „Przepraszam, jeśli cię zraniłem. Postaram się bardziej, ale nie sądzę, żebym kiedykolwiek się zmienił”. Ona: „Będę udawać, że tego nie słyszałam, ale proszę, nie krzywdź mnie ponownie. Ufam, że zmienisz się dla mnie – projekty są fajne”. On: „Włóż te rzeczy w swój tyłek”. Ona: „Nie”. On: „Ok, nie radzę sobie z ludźmi, bo jestem tajemniczy”. *Znowu trochę seksu* Aaa i kredyty

Maja Błaszczyk

Trzeba przyznać, że chociaż nie miałem szczególnie wysokich oczekiwań, wszedłem do tego filmu z otwartym umysłem. Jednak tylko kilka minut i już poczułem potrzebę wyjścia i napełnienia mózgu czymś mniej okropnym i gnijącym. Ten film zawiódł nie tylko nieistniejąca fabuła i aktorstwo hammy, chociaż były to główne czynniki, chemia między dwoma głównymi bohaterami była jak oglądanie dwóch drewnianych desek, które łączą się ze sobą. Nic z tego, co zobaczyłem, nie sprawiło, że uwierzyłem, że był nieodpartym bogiem seksu z ciemną stroną. A w przypadku Any, powiedzmy, że gryzie się wargę za każdym razem, gdy coś jest zasugerowane, trochę się starzeje. Co więcej, nie chcąc się psuć, czy jej IQ ma wynosić około 50? Muszę zapytać, ponieważ prawie zgadza się na wszystko, co mówi, i to nie w stylu dom/sub, tylko dlatego, że wydaje się, że nie ma mentalnej zdolności do kłótni. W pierwszej kolejności musisz się zastanowić, jak jest zatrudniona. Widziałem kilka absolutnie okropnych filmów, ale mogę szczerze powiedzieć, że to najgorszy film, jaki kiedykolwiek widziałem.

Kamil Wasilewski

Zwiastun

Podobne filmy