Wciąż zmagając się z delikatnymi problemami psychologicznymi po śmierci swojego partnera, była funkcjonariuszka policji bostońskiej, Megan Reed, próbuje przywrócić swoje życie na właściwe tory. Megan ma nadzieję, że zacznie od nowa, zostaje asystentką nocnego przyjęcia w bostońskiej kostnicy szpitalnej. Pierwszej nocy pojawia się zimne, pozbawione życia ciało brutalnie zamordowanej młodej kobiety. Ale gdy Reed rozpoczyna procedurę przed schowaniem zhakowanego trupa, zaczynają się dziać tajemnicze rzeczy, a jej uwagę przykuwają szybkie ruchy. Czy zmarła kobieta przyniosła ze sobą coś nieziemskiego? Rzeczywiście, będzie to jedna długa nocna zmiana. Jaka jest historia dzikiego zwłok Hannah Grace?

Megan jest byłą policjantką, która załamała się po śmierci swojego partnera. W ramach rekonwalescencji jej sponsor AA pomaga jej znaleźć pracę jedynej nocnej zmiany w kostnicy Boston Metro Hospital. A jednym z pierwszych ciał, które pojawiły się, jest ciężko skrzywdzona młoda kobieta. Zaczynają się dziać śmieszne rzeczy i mamy dobry pomysł, dlaczego, ponieważ na początku obejrzaliśmy prolog, więc wiemy, że ta młoda kobieta została opętana przez prawdziwego demona. To ciekawa i oryginalna sceneria dla filmu opętanego, a scenariusz, w którym na linii ognia jest zniszczona, ale wciąż silna wola Megan, jest również dobry - Megan nie jest typowym horrorem, krzyczącą ofiarą. Jest mnóstwo napięcia, stosunkowo mało dźwiękowych wskazówek, które sprawiają, że skaczesz, trochę znośnych horrorów (nic wyjątkowo graficznego) i dobry występ Shay Mitchell jako Megan. Tak, są pewne głupoty. Znaczenie kropli krwi nigdy nie zostało wyjaśnione. Powód, dla którego Hannah nie wydaje się być w stanie podjąć działań przeciwko Megan, nigdy nie został wyjaśniony. Niesamowicie irytujące światła w kostnicy w piwnicy działają Ci na nerwy. Ale to wszystko jest nadrabiane szokowym skrętem na końcu ogona. Widziałem, jak dochodzi z odległości mili. A jednak to się nigdy nie wydarzyło! Hurra!

Antoni Olszewski

Opętanie Hannah Grace jest dobre, ale wadliwe w niektórych obszarach, nie to, że była to kompletna katastrofa filmu, czas wyświetlania był świetny dla tego typu filmu, minimalna obsada działa w filmie, ponieważ daje poczucie izolacji i bliskości spacje. Rola Mitchella w tym filmie jest świetna, ponieważ daje widzom scenę z kimś, kto przeżył szokujące doświadczenie, które ją złamało, aby coupe starała się o pracę jako cmentarna zmiana w szpitalnej kostnicy, co zamienia się w kompletny koszmar. Ona robi ten występ naprawdę dobrze, daje nam wiarygodną postać, a także inny członek obsady ze swoimi rolami naprawdę nadaje ton filmowi. Efekty specjalne/makijaż, które pojawiły się w tym filmie z ciała Grace, które miażdży duszę, amalgamat skręconych kończyn, przerażających blizn i spojrzenia, które przenika przez twoją istotę, sprawiając, że jesteś niespokojny, nie chcąc dać ci żadnej ulgi, jak jej oczy podążanie za tobą przez ekran naprawdę działa, aby zaniepokoić publiczność. Jakby to wyglądało, jakby to był film, to tak, jakby rzeczywiście patrzyła na ciebie siedzącego, co sprawia, że ​​jest to jeszcze bardziej niepokojące. Specjalne później, w którym sposób, w jaki wykonują jej ruch, jest najbardziej przerażającą rzeczą, jaką kiedykolwiek skręcasz na swoim miejscu. Tło kostnicy z betonowymi ścianami, narożnikami, w których znajduje się czujnik światła, po którym trzeba zejść, żeby zaświeciło się światło, co naprawdę sprawia, że ​​ten filmowy ton jest niepokojący, ponieważ jedyne wyjścia to winda i drzwi prowadzące do głównego budynku. Daje poczucie przebywania w odizolowanej części szpitala z przerażającym tonem. Fabuła mądra, film jest przewidywalna, ale łatwo jest śledzić i zrozumieć, co się dzieje, chociaż były sceny, które wyrzuciłbym i zmienił, tylko po to, aby ten film był o wiele bardziej przerażający niż był. Dlatego mówię, że film jest świetny, ale wadliwy, ponieważ są pewne obszary filmu, które sprawiają, że film jest mniej przerażający i traci publiczność pod koniec. Jest to podobne do filmu o nazwie autopsja Jane Doe, który daje widzom przerażające chwile, nadając ten psychologiczny ton, który trafia pod twoją skórę, ale tym, czym ten film różni się od tamtego, jest to, że w pewnym sensie traci publiczność pod koniec chociaż film ma świetną rozrywkę. Nie lubi: Co ten film robi źle, to pierwsza scena, nie było to potrzebne w filmie, dlaczego? Ponieważ scena z ciałem pojawiła się bez wyjaśnienia, a potem nagle zaczęły dziać się psychologiczne rzeczy, to dałoby filmowi przewagę i pozbyłoby się przewidywalności filmu. Powinien był zachować te małe nadprzyrodzone chwile aż do trzeciego aktu filmu, zobacz w trzecim akcie filmu ujawniłbyś, kim jest ciało i co się dzieje, wtedy wszystko zaczęło się robić bardziej niebezpieczne, to jest miłe o tym, jak ten film powinien się udać, a nie, że nie był to dobry film do oglądania.

dr Józef Jankowski

Nie spodziewałem się wiele w tym filmie. Widziałem okropne recenzje krytyków, więc poszedłem do filmu, spodziewając się najgorszego. O dziwo ... nie było źle . Cała koncepcja „posiadania” nie jest oczywiście niczym nowym. Robiono to miliony razy. Ale podoba mi się sposób, w jaki podeszli do tego filmu. To była dobra fabuła , przerażające obrazy , przyzwoite aktorstwo , itp. Chciałbym zwrócić uwagę na świetną kinematografię , zwłaszcza po tym, jak dowiedziałem się, że cały film został nakręcony na Sony a7SII, która nie jest „hollywoodzką kamerą filmową” dowolnymi środkami. Teraz negatyw i powód, dla którego dałem mu 6/10. To nie dodało niczego nowego do gatunku horroru i na pewno zostanie zapomniane. W pewnym sensie czułem się, jakby twórca filmu nie wiedział, dokąd chce w pełni iść z filmem, więc trochę podskakiwał z elementami. Film jest naprawdę krótki, nie ma nawet półtorej godziny, ale wydaje się, że niektóre części filmu zostały przeciągnięte, a inne były niesamowicie pospieszne. Szkoda, że ​​nie poświęcili nam więcej czasu na historię głównego bohatera łączyć się z nią bardziej. Również zakończenie było myląco pospieszne. Mogłaby być solidna 8, gdyby tempo filmu było obsługiwane bardziej poprawnie. Czy polecam zapłacić twoje pieniądze, aby to zobaczyć? Ech, jeśli nie masz NIC do zrobienia, to tak. W przeciwnym razie złap go na redbox

Karina Włodarczyk

Film może nie jest niezwykły, ale w niektórych scenach całkiem przyzwoity i dość przerażający. Nie zasługuje na tak wiele złych recenzji i tak przypomina Autopsję Jane Doe. Jednak nadal jest to przyzwoity film straszny. Nieźle ...

Krystyna Lewandowska

Zwiastun

Podobne filmy