W Halloween grupa przyjaciół napotyka „ekstremalny” nawiedzony dom, który obiecuje karmić się ich najciemniejszymi lękami. Noc staje się zabójcza, gdy przerażająco uświadamiają sobie, że niektóre koszmary są prawdziwe.

...ale nie ze strachu, tylko przed głupimi postaciami. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest to zły film, zapewniał mi rozrywkę, ale proszę, przestańcie z idiotycznymi postaciami, które po powaleniu złego faceta na podłogę próbują uciec, zamiast dokończyć pracę! I inny typowy ruch idioty: „Hej, właśnie zabiłem złego faceta, idź, (patrzy na broń) już tego nie będę potrzebować”, następny pokój, „och, nie ma innego złego faceta, gdybym tylko miał broń do użycia przeciwko nim !"

Cyprian Nowak

Nie wiedziałem o tym filmie, dopóki nie przeczytałem recenzji napisanej przez BA_Harrison. Nie był nawet świadomy, że reżyserują go scenarzyści A Quiet Place n wyprodukowanego przez Eli Rotha. Jedną z najlepszych części jest montaż. Nie ma zbyt wiele ociągania się na krwawe rzeczy. Zakończenie jest dobre, trochę przypomina The Collection. Ten film ma kilka przerażających masek i kilka przerażających twarzy pod maskami. Dużo lepiej niż Furie. Facet z kolcami na twarzy to przerażający mężczyzna. Uważaj na głowę eksplodującą jak arbuzowa scena.

Kornelia Sobczak

Filmów tego gatunku było wiele i z każdym rokiem wydają się coraz bardziej kuleć, nie spodziewałem się zbyt wiele. Co za niespodzianka Haunt był naprawdę denerwujący w częściach, mnóstwo przerażeń, mnóstwo niespodzianek. Najlepsze dla mnie jest to, że grupa poszukiwaczy mocnych wrażeń zdaje sobie sprawę z tego, co dokładnie dzieje się w tym domu. Naprawdę podobał mi się początek, daje posmak brzmienia, pomyślałem, że zakończenie mogłoby być trochę lepsze. Ogólnie rzecz biorąc, o wiele lepiej niż powinno. 7/10.

mgr inż. Antoni Włodarczyk

Zwiastun

Podobne filmy