„The Family Man” to ostry serial akcji, który opowiada historię człowieka z klasy średniej, który pracuje dla specjalnej komórki Narodowej Agencji Śledczej. Podczas gdy stara się chronić naród przed terrorystami, musi również chronić swoją rodzinę przed skutkami swojej skrytej, wymagającej dużej presji i nisko płatnej pracy.

Muszę powiedzieć, że Raj i DK są jednymi z nosicieli pochodni indyjskich platform OTT. The Family Man jest jednym z najpopularniejszych indyjskich seriali i w momencie pisania tej recenzji sezon 2 dobiegł końca. W tym momencie nie ma co chwalić Manoja Bajpayee za jego umiejętności. Po prostu bądź wdzięczny, że istnieje i obdarowuje nas tymi klejnotami, a my musimy go chronić za wszelką cenę. Jedną z najlepszych rzeczy w tej serii jest pisanie postaci. Małe lub główne postacie, wszyscy zwracają uwagę na szczegóły i istnieją nie bez powodu. Antagoniści są zawsze bardzo dobrze napisane, co sprawia, że ​​jest to bardziej gryzące paznokcie. Poza tym tło muzyczne, scenografia, dialogi są na najwyższym poziomie. Efekty wizualne mogłyby być lepsze przy większym budżecie, a czasem zdarzają się opłaty ex machina związane z wydarzeniem lub postacią, co jest zawiedzione, ale mimo to nadal jest zabawne, czasami szokujące z odrobiną komicznych momentów. Wreszcie, The family man to program, który trzeba obejrzeć i, jak na ironię, nie jest przyjazny rodzinie.

doc. Adam Głowacki

Co za seria! Niesamowita gra aktorska, scenariusz! Wygląda na to, że ostatnia scena ostatniego odcinka na pewno nadejdzie. Człowiek rodzinny.

Liwia Nowakowska

Podobne filmy