Informacje o filmie

Pięć cichych lat po pierwszym zauważeniu MUTO i katastrofalnych wydarzeniach, które prawie zrównały San Francisco w Godzilli (2014), potężny generator bioakustyczny dr Emmy Russell, Orca, powoduje przebudzenie na całym świecie Tytanów Pustej Ziemi. Gdy starożytni, od dawna uśpieni giganci wynurzają się jeden po drugim, radykalny ekoterrorysta, pułkownik Alan Jonah, dostaje w swoje ręce urządzenie audio, zdecydowane przywrócić w naturze równowagę; jednak to, co zaczęło się jako niebezpieczna, ale logiczna teoria, teraz grozi unicestwieniem całego gatunku ludzkiego. W rezultacie ostateczny Kaiju i Król Potworów, Godzilla, musi stoczyć walkę z wszechmocnym, plującym piorunami pretendentem do tytułu: trójgłowym Potworem Zero, Ghidorah. Czy Godzilla jest obrońcą ludzkości czy jej wrogiem?

Świetne i niesamowite bitwy/walki pomiędzy gigantycznymi potworami, epickie i spektakularne, na co wszyscy czekali, jeśli chcesz cieszyć się dobrymi potworami i CGI, to jest twój film, obejrzyj go na najlepszym ekranie 8.5/10... Ale fabuła jest słaba, ludzie są głupi i podejmują bezsensowne decyzje. Zachowanie ludzi jest absurdalne, z mnóstwem nudnych dramatów, których nikt nie obchodzi, w dodatku aktorzy, którzy mają być głównymi bohaterami, nie mają czasu na ekranie. Całkowite rozczarowanie.

inż. Stefan Zieliński

Godżilla!! O Boże, myślę tylko o tym, co ten film mógł zrobić ze świetną fabułą. To mógł być jeden z najbardziej pamiętnych i ekscytujących momentów uzależnionych od filmu, ale niestety było to okropne doświadczenie. Co za głupi spisek, nadal oglądałem tylko z powodu Godzilli i innych potworów. Co drugi człowiek umiera, a my mamy podążać za samolubną kobietą, która próbowała zniszczyć Ziemię i jej córką, która ocaliła Ziemię. Wow, co za fabuła! I mamy też smucić się z powodu poświęcenia złej kobiety, dlaczego? bo poświęciła się. Dumbo! Nie będę omawiał dziur w fabule, ponieważ wszystko, co dotyczy ludzi, nie ma sensu, ale historia potworów z tyłu jest niesamowita.

Emilia Dąbrowska

Zwiastun

Podobne filmy