Informacje o filmie

Osierocony, bez grosza, ale ambitny i pełen wyobraźni i świeżych pomysłów amerykański artysta, Phineas Taylor Barnum, na zawsze zostanie zapamiętany jako człowiek z darem zacierania granicy między rzeczywistością a fikcją. Spragniony innowacji i głodny sukcesu syn krawca otwiera muzeum figur woskowych; jednak wkrótce skupia się na tym, co wyjątkowe i osobliwe, wprowadzając na cyrkową scenę niezwykłe, nigdy wcześniej nie widziane live acty. Teraz niektórzy nazywają bogatą kolekcję osobliwości Barnuma wręcz dziwacznym show; Ale kiedy Phineas, mający obsesję na punkcie wiwatów i szacunku, postawi wszystko na śpiewaczkę operową Jenny Lind, aby zainteresować publiczność na wysokim poziomie, straci z oczu najważniejszy aspekt swojego życia: rodzinę. Czy Barnum, największy showman, zaryzykuje wszystko, aby zostać zaakceptowanym?

Na początek chciałbym powiedzieć, że zanim obejrzałem ten film, uważałem, że to bzdury, tylko ze względu na to, jak bardzo film był nakręcony. Wszędzie, gdzie się udałem, był „The Greatest Showman”. Pomyślałem, że może byłby to film w najlepszym razie przeciętny, rozdmuchany przez szaleństwo. Chłopcze, myliłem się. Już na początku filmu wpadasz w ekstrawagancję tego, czym film miał się stać. To, co w zasadzie jest historią prostego człowieka, który staje się legendą show-biznesu, jest najbardziej ekstrawaganckim i zapierającym dech w piersiach filmem muzycznym, jaki widziałem. Ścieżka dźwiękowa do tego filmu jest niesamowita. Będąc pod wrażeniem wokalu Hugh Jackmana w Les Miserable, nie zdziwiłem się, że po raz kolejny wyciąga go z worka w tym filmie. Ale Zac Efron naprawdę wyróżniał się w tym filmie i to naprawdę mnie zaskoczyło. Kiedy skończysz ten film, będziesz miał wspaniałe piosenki w głowie i będziesz w pełni zadowolony z ukończenia filmu, twoim następnym planem będzie prawdopodobnie zdobycie ścieżki dźwiękowej i ponowne przeżywanie magii.

inż. doc. Sonia Baran

Widzowie są wciągnięci od samego początku dzięki potężnym balladom i Hugh Jackmanowi z profilu, i wciągani w tę niesamowitą i cudowną podróż.

Jagoda Wójcik

Po prostu oglądaj i ciesz się, jest fajnie i tego właśnie chcę W takich czasach, a moje dzieci to uwielbiają!

Aniela Piotrowska

To był idealny film rodzinny na noc. Kochałem muzykę, chociaż na początku myślałem, że będzie denerwująca. Podobały mi się sceny, kostiumy i wszystko w tym magicznym filmie. Na pewno obejrzę to jeszcze raz.

Wiktor Adamski

Zwiastun

Podobne filmy