Kiedy Nicole wchodzi w kontakt z Ojcem Antonem (Corneliu Ulici), dochodzi do coraz większej liczby niewytłumaczalnych wydarzeń. Para zaczyna wierzyć, że kapłan przegrał bitwę z demonem.

Produkcja jest dobrze zrobiona, aktorstwo jest dobre. To przyjmuje bardziej realistyczną perspektywę w koncepcji opętania przez demony i egzorcyzmów, ponieważ wykorzystuje tło i kulturę wschodnioeuropejską, aby dobrze rozwiać wątpliwości. Biorąc to pod uwagę, historia jest nieco standardowa, a zatem graniczy z pobieżnością, jeśli chodzi o tropy, które są spójne we wszystkich filmach opętanych. Poza tym przyzwoity zegarek.

mgr Lena Mazurek

Nie najbardziej ekscytujący film, to tajemnica horroru, to bardziej tajemnica niż horror, a tajemnica nie była aż tak interesująca. Chodziło o niewiernego dziennikarza, który próbował udowodnić, że Bóg nie istnieje, tworząc historię o księdzu w więzieniu za morderstwo, ponieważ egzorcyzm się nie powiódł. Brzmi jak dobra historia. Oprawa filmu również wydawała się dobra, ponieważ odbywa się w Rumunii, podczas wakacji, które według filmu przypominają Halloween, a kiedy zaganiałem to na początku filmu, byłem podekscytowany, że oglądałem Halloweenowy obraz podczas pora roku. The Crucifixion pokazuje wiele elementów tajemniczości i seksualności, które sprawiają wrażenie hołdu dla Hammer Horror, ale trochę mu brakuje, by stać się klasykiem nawet kultowego klasyka, naprawdę krótkiego.

Aleksandra Mazurek

Zwiastun

Podobne filmy

Dziewiąte wrota

The Ninth Gate