Norm niedźwiedź polarny jest synem króla Arktyki. W młodości rozwija umiejętność rozmawiania z ludźmi, cechę wspólną jego dziadka. Z tego powodu zostaje wyrzutkiem spośród innych zwierząt, akceptowany tylko przez Sokratesa, mądrego ptaka i Elżbietę, niedźwiedzicę polarną, w której Norm jest zakochany. Wiele lat później dziadek Norma zniknął, a turyści wypełniają Arktykę. Sokrates pokazuje Normowi i trzem arktycznym lemingom luksusowe mieszkanie, które zainstalowano na lodzie. Wewnątrz tego mieszkania znajduje się Vera, przedstawicielka bogatego dewelopera, pana Greene. Po tym, jak Norm ratuje Verę przed lawiną, pan Greene każe jej znaleźć aktora, który zagra niedźwiedzia polarnego w ich kampanii. Sokrates przekonuje Norma i lemingi, by schowali się na statku do Nowego Jorku.

Z pewnością moja recenzja zdenerwowałaby tych, którym się spodobała. Ale większość z tych, którzy to widzieli, czuła się tak jak ja. Od premiery pierwszego pełnometrażowego filmu animowanego w 3D minęło 20 lat. Nie wszystkie filmy wydane w tym okresie były świetne. Niektóre brzmiały dobrze technicznie, a inne były opowieściami. Gdybyś widział „Hoodwinked!”, wiedziałbyś, jak niesamowita była ta historia, pomimo słabej produkcji animacji. Ale ten film zawiódł na całym wydziale. Niedawno skończyłem oglądać pierwszy sezon „Łowców trolli” i „Cudownej biedronki”. Nawet produkty telewizyjne były znacznie lepsze niż ten film. Mały budżet, mały dom produkcyjny i tak dalej nie jest wymówką. Na szczęście nie jest to jedyna zła animacja, jaką widziałem do tej pory w moim życiu, ale niestety dołącza do listy tych tytułów. Może! Cieszyłyby się nim małe dzieci, które nie potrafią odróżnić dobra od zła. Ale dla dorosłych jest to zdecydowanie film do pominięcia. Najlepszą rzeczą w tym filmie było jednak przesłanie, które niósł, nawet jak na film animowany i fantasy, nie dość przekonujące. To było bardzo podobne do „Delhi Safari”. Z pewnej perspektywy myślałem, że to przeróbka tego. Istnieje wiele innych filmów podobnych do tego, takich jak „Chole & Theo”, „Happy Feet” i tak dalej, więc możesz je wypróbować. 2/10

dr Gustaw Borkowski

To z pewnością jeden z najgorszych filmów animowanych, jakie kiedykolwiek widziałem. Przy takim CGI, głupiej historii, słabym założeniu i częściowo zsynchronizowanym aktorstwie głosowym, trudno myśleć o wielu innych filmach animowanych, które są gorsze. Czasami próbuje być zabawny, ale nigdy nie jest, a film dosłownie nie ma sensu. Cały pomysł szalonego niedźwiedzia polarnego, który w jakiś sposób podnosi oceny sprzedawców domów w Arktyce ze wszystkich miejsc, jest dosłownie jedną z najgłupszych rzeczy, jakie kiedykolwiek słyszałem, i pomyślałem, że Cars 2 ma głupią historię, ale to w jakiś sposób sprawia, że ​​wygląda to tak arcydzieło, co jest nie lada wyczynem. Historia też nie ma dobrego toku. Przejścia wydają się leniwie wykonane, a ilość poszarpanych i powtarzalności najprawdopodobniej sprawi, że niektórzy widzowie będą żałować, że nie oglądali niczego lepszego, co byłoby w przypadku wielu innych filmów poza tym. Nie lubię walić w filmy, ale muszę ostrzec wszystkich przed tą kiepską wymówką filmu dla dzieci, który nigdy nie powinien być wyświetlany w kinach, ponieważ nie ma powodu, aby istnieć, ponieważ jest tak wiele innych filmów, które nie tylko podobają się dzieciom , ale wyciągnij z tego znacznie więcej. Szczerze mówiąc nie mogę nikomu polecić tego filmu, ponieważ jego głupia fabuła i niezbyt świetne CGI i podkłady głosowe sprawiają, że ten film nie jest w żaden sposób dobry. Dzieciom i dorosłym lepiej jest obejrzeć coś innego, ponieważ jest to film, który powinien zawsze pozostać na DVD.

inż. inż. Wojciech Przybylski

Norm of the North jest boleśnie zła, ze sztywnymi dialogami i namacalnym poczuciem, że pisarze walczyli o wypełnienie 90 minut. Wydaje się, że opiera się na założeniu, że animacja, słodkie szalone wybryki zwierząt futerkowych i inspirująca fabuła wystarczą do zrobienia dobrego filmu. Produkt jest już samą definicją „wysyłania go pocztą”, a pod koniec poczułem, że producent musiał rzeczywiście pogardzać widzami. Okropny.

Karolina Kwiatkowska

Zwiastun

Podobne filmy