Porzucona przez męża i zwolniona z pracy, Marie-Francine musi wrócić do swoich 50-letnich rodziców. Traktują ją jak dziecko, ale wkrótce odnajduje miłość do Miguela, szefa kuchni, który tego nie robi. przyznaj jej, że jest w takiej samej sytuacji. Nie jest łatwo mieć młode serce w ciele w średnim wieku, ale Marie-Francine udowadnia nam, że 50 to nowa 30.

Zdecydowanie nie jest to najlepszy występ Valérie Lemercier, ale mimo wszystko spędzamy dobrą chwilę. Kilka śmiesznych dowcipów, film, który oczyści umysł i przestanie myśleć o własnych problemach. Jest to dość realistyczne i dlatego przypomina o własnych doświadczeniach miłosnych i rodzinnych, niezależnie od tego, czy są one pozytywne, czy negatywne. Myślę, że możesz naprawdę utożsamić się z Marie-Francine, jeśli masz ponad 40 lat, w przeciwnym razie uprzejmie się uśmiechasz i modlisz, aby ci się to nie przydarzyło. Przynajmniej całkowicie odpowiada zwiastunowi, co oznacza słodką i lekką francuską komedię.

doc. Dariusz Wiśniewski

Film, który można obejrzeć tylko dla dobrego śmiechu. To nic więcej i nic mniej niż to...

Nataniel Krawczyk

Życie Marie-Francine jest dość ciężkie: mąż ją zostawił, a ona musi wrócić do domu rodziców (ma 50 lat): i stopniowo odzyska życie. Marie-Francine to przyjemna komedia z udziałem trochę humoru na temat małżeństwa, życia ludzi z sąsiedztwa i jej nowej miłości.

Maks Sokołowski

Nie piszę recenzji i wiem, że moja recenzja nie będzie zbyt często czytana, ponieważ strony zwane „filmami zagranicznymi” są rzadko odwiedzane przez anglojęzycznych gości. Ponieważ ten śmieszny film został rażąco źle oceniony przez publiczność, nieco go przeceniłem, jeśli chodzi o odszkodowanie. Dodam tylko, że jest to inteligentna komedia romantyczna, która nie jest zbyt powszechna, pełna przyjemnych postaci i wydarzeń. Niezwykle piękny i zabawny!

Hanna Tomaszewska

Zwiastun

Podobne filmy