Rod, radiowy DJ, prowadzi popularny program o tematyce horroru, pełen opowieści grozy dla chętnych słuchaczy. Kiedy otrzymuje niepokojące telefony od przerażonego dziecka, zaczyna mu się czuć źle.

Ten film nie zasługuje na ocenę 1/10. Jest oryginalny w niektórych spodenkach, a w innych meh. Ale przede wszystkim przyjemne. Kolekcja przerobionych krótkich horrorów na YouTube. Dobry wybór. Sednem tej historii, DJ, jest być może szpara w zbroi. Polecam fanom horrorów.

dr Kalina Zawadzka

Ten film nie był straszny, ale też nie był dobry. Postać prezentera radiowego była absolutnie beznadziejna. Tak bardzo starał się być przerażający i trzymający w napięciu, ale wyglądał jak kawałek tektury. Wytrzymałem tylko 30 minut i 2 historie w filmie. Pierwszy był kompletnie bezsensowny, nudny. i nawet nie przerażające. Drugi próbował uderzyć, ale upadł całkowicie. To była kompletna i kompletna uczta drzemki, czekająca na całkowicie antyklimatyczne zakończenie. Widziałem już głosowanie, ale jestem zaskoczony, widząc 800 możliwych fałszywych kont tylko po to, aby zagłosować na ten film. Obie pisemne recenzje są całkowicie fałszywe i zawsze można powiedzieć, ponieważ są tak absurdalnie przesadzone, jak bardzo kochają ten film, a potem oglądasz go i zdajesz sobie sprawę, że nie ma mowy, aby jakakolwiek prawdziwa osoba mogła tak pomyśleć o TYM filmie . Na pewno po prostu wycinają i wklejają je z prawdziwych witryn z recenzjami filmów, stworzonych dla różnych filmów. Imdb poważnie musi rozwiązać ten problem.

Nikodem Piotrowski

Rod (James Wright) prowadzi nocny telefon do opowieści grozy w Maryannie. Opowiada historie, podobnie jak jego goście dzwoniący. Opowieści składają się z około 9 lub 10 krótkich elementów. W tych opowieściach brakowało zwrotów akcji w stylu „Creep Show” i były zdecydowanie drugorzędne. Zwróćmy uwagę na okres rozgłośni radiowych i telewizji w latach 80-tych. Babcock Furniture reklamuje magnetowidy, podczas gdy niektórzy ludzie z bajek mają telefony komórkowe. Mówi o Internecie. Jeśli się znudzisz, zawsze możesz przejść do następnej funkcji. Przewodnik: bez słowa na „F”. Nagość.

mgr dr Wiktoria Sobczak

Całkowicie rozumiem, jeśli ktoś nie jest tak naprawdę na pokładzie filmu i widzi wysoką ocenę, że natychmiast idzie dokładnie przeciwną drogą (lub odwrotnie, jeśli uważasz, że ocena jest zbyt niska i po prostu wykopałeś film). Ale jak powiedziałem powyżej, istnieje kompromis. A z filmem antologicznym najprawdopodobniej masz mieszankę historii – niektóre będą chwytliwe, a inne nie. W niektórych przypadkach możesz oczywiście kochać wszystko lub nienawidzić wszystkiego, ale jeśli pozostaniesz otwarty, prawdopodobnie wybierzesz historie/rzeczy, które lubisz, a które nie. I chociaż życie prawdopodobnie nie jest pudełkiem czekolady (człowiek, że gorączka cukru byłaby czymś, prawda?), możesz być pewien, że dostaniesz mieszankę rzeczy. Tak więc, chociaż jakość może się różnić (szczególnie podobał mi się język hiszpański, aby podać jeden przykład, chociaż nawet ten zawierał kilka drobnych rzeczy, które mi się nie podobały), ogólnie jest to więcej niż przyzwoity wysiłek! Jeśli lubisz horrory/antologie, to…

doc. Nina Kaźmierczak

Zwiastun

Podobne filmy