W tym remake'u „Dirty Rotten Scoundrels” z 1988 roku, dwie kobiety krzątające się w małym miasteczku na Riwierze Francuskiej – jedna na małe kwoty od przeciętnych mężczyzn, a druga na większe kwoty od bogatszych mężczyzn. Obstawiają coś, co wygląda na łatwy cel. Zwycięzca dostaje od niego 500 000 $, a przegrany opuszcza miasto na zawsze.

Nie miałem żadnych oczekiwań i okazało się, że to totalny śmiech. W filmie są zabawne momenty, które przekraczają czasami wadliwy lub absurdalny scenariusz. Rozpoczyna się umiarkowanie wolno i narasta całkiem nieźle w połowie. Panie są bardzo zabawne, Rebel Wilson to kobieta Zack Galifianakis! 8/10 i pamiętaj, aby obejrzeć scenę po napisach!

Bruno Wiśniewski

Jedyną dobrą rzeczą w The Hustle jest piękne zdjęcia w całym tekście, skądinąd tak straszne, godne i głupie! Wyczerpujący do oglądania i denerwujący; niewiele więcej do powiedzenia!

Anna Kaźmierczak

The Hustle to remake gry Dirty Rotten Scoundrels. Wydawało się, że nic z tego nie zostało dobrze sprzedane. A teraz wiemy dlaczego. Trwa tylko 90 minut, ale wydaje się, że jest to po prostu szybkie przeczesywanie scen, które wcześniej działały lepiej. okrada go z dowcipu, dowcipu, a także z jakiegokolwiek prawdziwego celu lub sensownego spisku, i nie wiem, dla kogo to jest przeznaczone, poza fanem Rebel Wilson. A mówiąc o Wilson, czy jej 15 minut już prawie minęło? To musi być. Jest w porządku w małych dawkach w tych filmach Pitch Perfect, ale nie do zniesienia w jakiejkolwiek głównej roli. Gra tutaj rolę Steve'a Martina i tam, gdzie Martin był czarujący, Wilson jest głęboko, głęboko nieprzyjemny. Jest przeraźliwie głośna, infantylna, idiotyczna i zbyt często ucieka się do slapstickowych grubych dowcipów. Moją jedyną obroną jej jest to, że wydaje się brać bzdury, nawet Melissa McCarthy nie chce, ale mimo to są solidni wykonawcy komiksów, którzy pokazali coś nawet ze słabym materiałem, ale do tej pory była okropna. Z drugiej strony Anne Hathaway powinna wiedzieć, że lepiej nie zbliżać się do tego. Podobnie jak w Oceans 8, jest główną atrakcją, ale niesłusznie musi grać drugie skrzypce Wilsonowi. I to jest kolejny kobiecy remake, który przedstawia się jako „kobieta tym aktorkom? Czy ci ludzie w ogóle znali zakończenie Dirty Rotten Scoundrels? Mimo to te postacie wykonują wszystkie złe ruchy. Podobnie jak postać Wilsona mówi nawet postaci Hathaway, że jest oszustką. Dlaczego chcesz to zrobić? Cóż, powodem, dla którego robi to tutaj, jest to, że głównie oszukuje mężczyzn i mówi to bohaterowi Hathaway, ponieważ oczywiście inna kobieta sympatyzowałaby z oszustami. Ten film wydaje się również myśleć, że oszuści również muszą być ninja rzucającymi nożami. Co tak naprawdę nigdy nie dowodzi, że jedna z tych dwóch kobiet jest wystarczająco kompetentna, by wciągnąć kogokolwiek w oszustwo. A jeśli myślałeś, że nie zrobią sceny z Ruprechtem, cóż, zrobili. I to nie tylko blada imitacja, to wstydliwa porażka pod każdym względem. Robią też scenę Dr. Schaffhausen i powiem, że to prawdopodobnie jedyny raz, kiedy film pokazuje trochę własnej pomysłowości. Ogólnie rzecz biorąc, kilka razy, gdy próbuje zrobić to po swojemu, kończy się niepowodzeniem, a kopie fabuły nie tylko przynoszą malejące zyski, ale sprawiają, że myślisz, dlaczego Hollywood wciąż to robi Sprzedają to jakiś rodzaj kobiecego wzmocnienia, ale film jest nie tylko nieśmieszny, ale także wydaje się, że nawet nie rozumie koncepcji, które sprawiły, że drugi film jest świetny. Są ludzie, którzy potrafią pisać nowe, ciekawe, zabawne rzeczy dla kobiet. Udowodnienie, że potrafisz robić to, co potrafi mężczyzna, to nie to samo, co dokładne powtórzenie tego, co zrobili mężczyźni. Jeśli podobało Ci się to, sprawdź Craig James Review na Youtube, aby uzyskać więcej

Grzegorz Kaźmierczak

Zwiastun

Podobne filmy