Dr Indiana Jones (Harrison Ford) jest archeologiem, który łączy wykłady uniwersyteckie z ekspedycjami badawczymi. Właśnie powrócił z ostatniej, w trakcie której odniósł porażkę w rywalizacji z naukowcem pracującym dla nazistów. Nie dane jest mu zająć się nauczaniem. Otrzymuje bowiem tajne zadanie od służb specjalnych. Wyrusza do Egiptu, gdzie prawdopodobnie odkryto miejsce przechowywania Arki Przymierza. Nie może dopuścić, by święte trofeum znalazło się w rękach Niemców. Pomoże mu w tym jego dawna dziewczyna, Marion (Karen Allen).

Ta gra przyniosła wiele koszmarów i godzin zabawy jako dziecko desperacko próbujące wygrać to, czego wciąż nie mam pojęcia, jak wygrać. Słyszałem, jak niektórzy mówią, że wygrali, i zasadniczo widzisz scenę na samym początku w odwrotnej kolejności. W zasadzie jesteś Indy, bierzesz bat na samym początku i możesz walczyć z falą za falą węży tym batem lub możesz iść na targ i może z granatem, spadochronem lub czymś. Możesz nawet znaleźć rewolwer w śmietniku. Możesz użyć wspomnianego granatu, aby wybić dziurę w ekranie z wężami i przejść przez poziom bez niebezpieczeństw i pewnego rodzaju zegarem do pokoju, który jest najwyraźniej klifami, dziwnym bagnem z najdziwniej wyglądającym pająkiem wszechczasów, do pokoju, w którym zostajesz uwięziony w pudłach. Masz skarbiec poza pokojem z pudłami. Masz dziwną krainę pod klifami, gdzie włóczy się mężczyzna w czarnym ubraniu, czarny rynek, dziwny obszar z kopcem ziemi, który po prostu zabiera cię z powrotem na klify, pokój map, który nic nie pokazuje, nawet gdy masz personel ra , czarny rynek, na którym jest więcej węży i ​​jak to wszystko łączy, jest poza mną.

Cezary Borkowski

Miałem przewodnik po ukończeniu tej gry i nadal nie mogłem poradzić sobie nawet z połową. Nieprzyjemny i irytujący w równym stopniu.

Ignacy Lis

Najtrudniejsze było zmuszenie spadochronu pod to drzewo... Świetna gra, dobre wspomnienia

Natan Chmielewski

Zwiastun

Podobne filmy