W świecie politycznych maklerów o wysokich stawkach, Elizabeth Sloane (Jessica Chastain) jest najbardziej rozchwytywaną i budzącą grozę lobbystką w Waszyngtonie. Znana równie ze swojego sprytu i sukcesów, zawsze robiła wszystko, aby wygrać. Ale kiedy zmierzy się z najpotężniejszym przeciwnikiem w swojej karierze, przekonuje się, że wygrana może mieć zbyt wysoką cenę.

To absolutnie nie ma sensu, że ten film bombarduje kasę, to świetny film! Może to dlatego, że jest świeżo po wyczerpujących wyborach, a może to z powodu innych wielkich filmów, takich jak Gwiezdne Wojny. Mam szczerą nadzieję, że to nie z powodu NRA, mam nadzieję, że ludzie nie będą unikać tego wspaniałego filmu tylko z powodu lobby z bronią. Jessica Chastain daje prawdziwą potęgę jako Elizabeth Sloane, twarda jak paznokcie lobbystka kampanii Brady'ego. Również tutaj jest Sam Waterson, który pracuje w lobby z bronią i bardzo lubiłem go w tej roli, dobrze się do niej pasował i daje dobry występ. Podobał mi się świetny scenariusz w filmie i sprytne ruchy, które zostały wykonane. Ten dramat polityczny jest tak interesujący i dobrze skonstruowany. Mark Strong też jest tutaj tak dobry, Chastain i ma świetną chemię / obecność na ekranie. Film utrzyma twoją uwagę przez cały czas, ponieważ dzieje się tak wiele. Teraz wiem, że wielu konserwatystów i zagorzałych zwolenników NRA będzie chciało, abyś tego unikał i może nawet napisał kilka zjadliwych artykułów, w których się tym zajmował, ale nie słuchaj, och, jaki to świetny film! 10/10!

Oliwier Zając

W Waszyngtonie lobbystka Madeline Elizabeth Sloane (Jessica Chastain) postanawia przenieść się do niewielkiej agencji, której właścicielem jest Rodolfo Vittorio Schmidt (Mark Strong), co stanowi wyzwanie w jej udanej karierze. W obliczu Mocy, które są, musi udowodnić swoje kompetencje, płacąc wysokie koszty. „Miss Sloane” to jeden z najlepszych thrillerów wydanych ostatnio przez przemysł kinowy. Potężna fabuła i scenariusz zawierają złożone dialogi i wspaniałą Jessicę Chastain w roli głównej. To rodzaj filmu, który zasługuje na obejrzenie więcej niż jeden raz. Mój głos to osiem. Tytuł (Brazylia): „Armas na Mesa” („Broń na stole”)

Wojciech Sawicki

To mocny, kobiecy film o tytułowej bohaterce i polityce. To jeden z najlepszych występów Jessiki, jeśli nie najlepszy. Ta postać pozwala jej pokazać tak wiele elementów jej zestawu umiejętności. Jest tak wiarygodna, każdy niuans, każda linia, którą wykonuje, jest tak doskonała. Powinna była być nominowana do tej roli na każdym rozdaniu nagród... Miss Sloane to świetny film, który ma bardzo szybkie tempo. Nie możesz przewidzieć, co będzie dalej, wspaniałe występy wszystkich z obsady. Zapomnij o złych recenzjach, nawet jeśli nie lubisz polityki, ten film Cię zainteresuje. To denerwujące, że zbombardował kasę. Myślę, że to z powodu tematu i ludzie mogli mieć dość klimatu politycznego w prawdziwym życiu. Ale naprawdę zasługuje na to, by je zobaczyć. Gorąco polecam ten niesamowity, bardzo niedoceniany film.

Alan Czarnecki

Tak wielu użytkowników robi swoje majtki w skręcie. Dają temu doskonałemu filmowi ze świetnymi zwrotami akcji niską ocenę, ponieważ historia dotyczy prawa dotyczącego broni i stoi po stronie, tak, zgadliście, lobbystów przeciw broni. Wszystkie 1/10 posiadają pistolet lol. Właściwie to wcale nie chodzi o prawo dotyczące broni. Prawo dotyczące broni zostało użyte jako temat dnia tylko po to, by zwrócić uwagę na brudnych polityków i lobbystów. Ten film jest wspaniały. Na początku jest to skomplikowane, ale wkrótce zaczyna mieć sens. Główny bohater jest wspaniały. Zimny, twardy i wyrachowany. Dobra robota! Nie mogę nic więcej powiedzieć, bo nigdy nie włączam spoilerów. Po prostu mi zaufaj. Niezależnie od tego, czy jesteś za czy przeciw broni, nie o to chodzi. To jest thriller polityczny, ludzie. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się! BTW .... to nie jest prawdziwa historia. Nie bierz tego tak poważnie. 8/10

doc. mgr Malwina Zawadzka

Liz Sloane nie odnosi się dobrze do ludzi: ma mało empatii dla innych. Rozumie jednak, co sprawia, że ​​ludzie się kręcą, dlatego jest znakomitym lobbystą. Pracuje dla firmy, która stara się uzyskać poparcie senatorów dla ustawy, która wymagałaby dokładniejszego sprawdzenia przeszłości kupujących broń: lobby strzeleckie jest temu zaciekle przeciwne. Wszystko to zostało przedstawione w ramowej historii, dzięki której wiemy, że senat przesłuchuje w sprawie rzekomego złamania zasad przez Sloane podczas jej działalności lobbingowej. Na początku powiem, że ten film wzbudza zainteresowanie na początku i utrzymuje je przez cały czas. To wielka przyjemność znaleźć mózg w użyciu przez ponad dwie godziny filmu: historia jest świeża i zawsze poruszająca, z wieloma dramatami po drodze. Nigdy nie jest to trudne do naśladowania, ma kilka dramatycznych wzlotów po drodze i wspaniałe zakończenie - uczciwe, ale nieoczekiwane. Bardzo podobała mi się ta historia. Chociaż lubię Jessicę Chastain na czatach, zawsze uważam jej występy za trochę chłodne. Jednak ten chłód pasuje do Liz Sloane, a Chastain naprawdę imponuje tutaj. Reszta obsady też jest dobra, zapewniając trochę emocjonalnego związku, którego Liz Sloane nie może (lub nie może) zaoferować. Gugu Mbatha-Raw jest równie imponująca jak w Belle. Nie spodziewałem się, że mi się to spodoba, ale bardzo mi się to podobało.

inż. dr Emil Wójcik

Zwiastun

Podobne filmy

Intymne oświetlenie

Intimní osvětlení