Po treningu w ośrodku swojego przyjaciela Wade'a Jenningsa Mike Banning podróżuje ze swoim zespołem, aby chronić prezydenta Trumbulla podczas wyprawy wędkarskiej. Jednak zostają zaatakowani przez drony, które zabijają osiemnastu agentów i przetrwają tylko ranni Mike i Trumbull w śpiączce. Kiedy Mike budzi się w szpitalu, zostaje przykuty do łóżka, oskarżony o próbę zabójstwa Trumbulla i zdradę. Wkrótce dowiaduje się, że został wrobiony, a teraz musi udowodnić swoją niewinność i chronić życie Trumbulla.

Po raz kolejny prawie nie oglądałem tego po przeczytaniu recenzji tutaj. Przeczytałem, że fotografia była kiepska, a reżyseria straszna. Ci eksperci naprawdę muszą przestać. Nie ma absolutnie nic złego w fotografii ani reżyserii. To dobry film akcji, który nie zdobędzie żadnych nagród, ale jest zabawny i taki powinien być. Naprawdę chciałbym, żeby ludzie przestali być negatywnie nastawieni z tego powodu. To jak trolling.

Dominik Borkowski

Jeśli podobały Ci się poprzednie 2 filmy, ten film ma tę samą prostą formułę, ale jest to bardzo fajny trzeci film. Nie idź w oczekiwaniu na głęboką historię, niektórzy aktorzy po prostu od razu krzyczą złego faceta i sprawiają, że wszystko jest przewidywalne, wejdź tylko po to, aby cieszyć się fajnymi scenami walki i szybką akcją. Ogólnie rzecz biorąc, fajnie jest po prostu cieszyć się tym filmem, nie myśląc o nim zbyt wiele.

inż. doc. Agata Jankowska

To dobry film, ale zdecydowanie nie powinni już robić, ponieważ bardzo lubię widzieć na ekranie „anioła stróża prezydenta”, który zdecydowanie jest teraz dojony. Moim zdaniem pogorszyły się one stopniowo od czasu, gdy Olympus upadł i powinny zatrzymać się tam, gdzie są, zanim przekształci się w złą serię filmową. Ale poza tym jest to dobry pokaz akcji i jest zgodny z historią dwóch ostatnich filmów. Solidna rekomendacja ode mnie.

Jakub Wróbel

Leonidas nie może zawieść... to znaczy upadek... prawda? Przepraszam, że mieszam tutaj moje filmy. Ale możesz zobaczyć, jak gwiazda akcji Butler robi to ponownie – po raz trzeci. A jeśli myślałeś, że inne filmy są szalone i nierealne… cóż, miałeś rację, a ten dodaje do tego! Jak myślisz, co powiem? Z całą powagą - nie bierz tego filmu poważnie. Przewidywalna historia, przewidywalne zwroty akcji… i nawet stosunkowo łagodny Nick Nolte. Ale sama historia jest dość tam… naprawdę dzika i naprawdę „wybuchowa” (gra słów zamierzona). Dużo akcji i wiele bzdur… i może być całkiem fajnie, jeśli na to pozwolisz

doc. inż. Iga Wójcik

Zwiastun

Podobne filmy

W matni

Brokedown Palace